Sestdienas spēlē pret spēcīgo TalTech/Tradehouse vienību, kas turnīra tabulā ieņēma 2.vietu, tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:3 ( 19:25; 23:25; 25:16; 15:25). Tādējādi Taltech/Tradehouse pakāpās uz 1. vietu Baltijas līgas turnīra tabulā, 2. vietā atstājot RVS/LU komandu.

Jāpiebilst, ka uz spēli nevarēja ierasties galvenais treneris Andrejs Odinokovs, līdz ar to spēlē galvenā trenera lomu ieņēma Pāvels Seļivanovs.

Treneris Pāvels Seļivanovs pēcspēles intervijā atzina, ka TalTech/Tradehouse ir spēcīgi konkurenti, kā arī, ka ir acīmredzams Igaunijas komandas spēlētāju auguma pārsvars, taču tas nekādā ziņā neattaisno ceturtajā setā piedzīvoto neveiksmīgo seta sākumu, kad Igaunijas spēlētājas guva ļoti lielu pārsvaru. Treneris atzīsts, ka sākumā varbūt patraucēja uztraukums, taču meitenes spēja atgūt koncentrāciju. Treneris spēli raksturo viļņveidīgi, ik pa brīdim RVS/LU spēlētājas spēja parādīt dinamisku spēli, taču tad atkal koncentrācija pazuda un tika pieļautas kļūdas, kas pretiniecēm nesa uzvaru.

Svētdien bija paredzēta spēle ar Audentes SG/NK komandu no Igaunijas, taču tā tika atcelta uz nenoteiktu laiku.

Nākamā spēle paredzēta 14. novembrī pret TU/Bigbank komandu.