Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Šodien, dramatiskā pusfināla spēlē RVS/LU ar 3:1 atzina RSU/MVS komandas pārākumu, tādējādi RSU/MVS iekļūst Cewood Latvijas kausa finālā, kur rīt 19.12. plkst. 18:00 tiksies ar VK Jelgava.

Pirmajā setā pārliecinoši uzvaru ar 25:18 izcīnīja RVS/LU. RVS/LU rezultatīvi darbojās uzbrukumā un spēja rādīt spēku blokā seta laikā nobloķējot 5 pretinieču uzbrukumus. Arī aizsardzībā RVS/LU dāmas spēja pacelt pretinieču raidītos sitienus un arī rezultātā gūta uzvara.

Otro setu ar lielāku sparu iesāka pretinieces, izvirzoties vadībā 14:7. RVS/LU seta sākumā daudz kļūdas pieļāva uzbrukumā un arī aizsardzība nevedās, tomēr lēnām rezultātu izdevās sadeldēt, līdz 17:19, 20:22. Adelīna Gerliņa uguņoja uzbrukumā, Lāsma Ozola spēja ar eis servi rezultātu samazināt līdz -1 (20:21), tomēr ar to nepietika, lai setā gūtu uzvaru. RSU/MVS ar 25:21 guva uzvaru otrajā setā.

Trešo setu veiksmīgāk iesāka RSU/MVS izvirzoties vadībā, apstādinot RVS/LU spēlētājas blokā. Seta vidū RVS/LU cēlāja, vairāk spēlē iesaistīja pirmā tempa uzbrucējas, kas nesa rezultatīvu pienesumu, tomēr RSU/MVS spēja noturēt +3 vadību. RSU/MVS komanda šajā setā bija uz viļņa visos elementos apstādinot RVS/LU dāmas, gūstot uzvaru setā ar 25:19. Pa setiem izvirzoties vadībā 2:1.

Ceturto setu apņēmīgi iesāka RSU/MVS atkal izvirzoties vadībā šajā setā un liekot RVS/LU dzīties pakaļ. Arī ceturtajā setā RVS/LU nespēja apstādināt RSU/MVS pirmā tempa uzbrucējas blokā, kas sekmējās punktu guvumos. RVS/LU guva divus blokus pēc kārtas pietuvojoties rezultātā 9:11. Skaisti pretinieces ar māņu sitienu apmānīja Kristīne Kramēna jau nodrošinot tikai -1 10:11, pie šāda rezultāta uzreiz sekoja pusminūtes pārtraukums galvenā trenera Edmunda Pūliņa izpildījumā. Pārtraukums nenāca par labu RVS/LU, jo pēc tā RSU/MVS atjaunoja +4 pārsvaru. Seta galotnē pašu pieļautās kļūdas neļāva RVS/LU gūt uzvaru ceturtajā setā.

Spēlē uzvaru ar 3:1 izcīnīja RSU/MVS, sveicam pretinieces ar iekļūšanu Cewood Latvijas kausa finālā.