Šodien, 27.02., RVS/LU trešajā ¼ fināla spēlē ar 0:3 (23:25, 15:25, 8:25) piekāpās TU/Bigbank, tādējādi neiekļūstot Optibet Baltijas līgas fināla četriniekā. Ar šo RVS/LU noslēdz dalību Optibet Baltijas līgā ierindojoties dalītā 5.- 8. vietā.

Pirmajā setā RVS/LU darbojās pārliecinoši un cīnījās par katru bumbu. Izšķirošie notikumi risinājās seta galotnē, kad RVS/LU veiksmīgi darbojās uzbrukumā un pakutināja nervus pretiniecēm, tomēr pēdējā izspēlē pretinieces apstādināja Kramēnu blokā un rezultāts 23:25.

Otrajā setā dominēja TU/Bigbank, izvirzoties pārliecinošā vadībā 14:7. Nākamajās izspēlēs laukumā bija jūtama liela spriedze abas komandas krita par katru bumbu, tomēr RVS/LU neizdevās lielo pretinieču pārsvaru sadeldēt un sets zaudēts 15:25.

Arī trešajā setā neizdevās apstādināt pretinieču līderes uzbrukumā.  Sets izvērtās pagalam neveiksmīgs, nevedās nedz uzbrukums, nedz spēle aizsardzībā un piedzīvots zaudējums 8:25.

Rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē ar 9 punktiem Adelīna Gerliņa.

Paldies meitenēm, treneriem par aizvadīto sezonu Optibet Blatijas līgā, par pašaizliedzīgo cīņu katrā spēlē un sagādātajām emocijām.

Nākamās spēles RVS/LU izlasei Latvijas čempionātā 12. martā. pret MSĢ un Mārupes SC.