Piektdien, 3.decembrī RVS/LU devās uz Tallinu, lai aizvadītu 3 Optibet Baltijas līgas spēles pret TalTech/Tradehouse, pret Tallinna Ulikool/Kikas, pret Audentes SG/NK. RVS/LU uz Tallinu devās 11 spēlētāju sastāvā.

Trīs spēles trijās dienās ir liels izaicinājums, un noslēdzošajā spēlē noguruma pazīmes laukumā bija redzams, tomēr 3 spēlēs gūti 7 punkti. Turnīra tabulā uz šo brīdi RVS/LU atrodas 6. vietā ar 16 gūtiem punktiem 8 spēlēs.

Piektdienas spēle pret šobrīd turnīra tabulā pēdējā 12.vietā esošo TalTech/Tradehouse tika gūta uzvara ar 3:0 (28/26, 25/16, 25/23). Saspringtajās seta galotnes pirmajā un trešajā setā veiksmīgāk nospēlēja RVS/LU vairāk kļūdas pieļāva TalTech/Tradehouse komanda, kas ļāva svinēt uzvaru spēlē.

Rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē RVS/LU komandā Vlada Pridatko ar 19 punktiem.

Sestdienas spēlē pret šobrīd turnīra tabulā 3. vietā ar 20 punktiem esošo Tallinna Ulikool/Kikas vienību tika gūta uzvara ar 3:1 (25/19, 25/11, 19/25, 25/13). Pirmajā setā RVS/LU lieliski darbojās blokā, gūstot piecus punktus. Kā arī guva 3 punktus ar ace servēm. Otrajā setā RVS/LU rādīja rezultatīvu uzbrukumu, kas sekmēja uzvaru setā. Trešajā setā uzbrukumā pieļautās kļūdas nesa uzvaru mājiniecēm, tomēr ceturtajā setā RVS/LU atguvās un pārliecinoši uzvarējā spēlē ar 3:1.

Rezultatīvā spēlētāja RVS/LU komandā Lāsma Ozola ar 16 punktiem.

Svētdienas spēlē pret šobrīd turnīra tabulā 7. vietā ar 14 punktiem esošo Audentes SG/NK vienību RVS/LU spraigā piecu setu cīņā piedzīvoja zaudējumu ar 2:3 (28/26, 25/16, 15/25,15/25,15/17). Pirmajā setā RVS/LU nācās atspēlēties no rezultāta 16:24, RVS/LU guva 8 punktus pēc kārtas spējot izlīdzināt rezultātu 24:24, tālāk, jau risinājās spraiga cīņa, līdz rezultātam 28:26 par labu RVS/LU, pirmais sets uzvarēts. Otrais sets iesākās ar divām mājinieču kļūdām, tomēr neviena komanda nebija gatava zaudēt, abas komandas cīnījās par katru punktu. Pārsvaru seta vidū rādīja RVS/LU, uzvarot setā ar 25:16. Trešajā setā RVS/LU daudz kļūdījās uzbrukumā un servē, kas noveda pie mājinieču uzvaras setā 25:15. RVS/LU spēlētāju darbībās bija redzams manāms nogurums 2 aizvadītās spēles bija atstājušas savu iespaidu. Ceturtajā setā pretinieces uguņoja laukumā, setu uzvarot 25:15. Piektajā setā, galotnē mājinieces rādīja lielisku servi 5 netveramas serves pēc kārtas, izvirzoties vadībā 13:10, lai arī rezultātu izdevās izlīdzināt 14:14, uzvaru setā ar 17:15 izcīnīja mājinieces, uzvarot spēlē ar 3:2.

Rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē Kramēna Kristīne ar 22 gūtiem punktiem.

Trešdien, RVS/LU spēkosies ar MSĢ Cewood Latvijas kausa spēlē plkst. 20:00, Rīgas Volejbola skolā.