Šajā nedēļas nogalē RVS/LU komanda aizvadīja noslēdzošās Optibet Baltijas līgas regulārā čempionāta spēles pirms play – off. Sestdien, mājas laukumā tika uzņemta TU/Bigbank komanda, ko ar 3:0 (25:20, 25:19, 28:26) izdevās pārspēt, bet svētdien pretī stājās Barrus/Voru VK, ko piecu setu spraigā cīņā ar 3:2 (20/25, 25/19, 22/25, 25/10, 15/11) izdevās apspēlēt. RVS/LU regulāro čempionātu noslēdz 4.vietā un play-off tiksies ar TU/Bigbank.

Sestdienas spēlē pret komandu no Tartu pirmie divi seti risinājās līdzīgā iezīmē, RVS/LU spēlētājas rādīja savu spēli turoties vadībā un arī seta galotnē spējot nodrošināt pārliecinošu sniegumu, pirmais sets uzvarēt ar rezultātu 25:20, otrais sets 25:19.

Tomēr trešais sets izvērtās nervus kutinošs. Trešā seta vidū viesu komanda izlīdzināja rezultātu 15:15, un arī otrajā tehniskajā pārtraukumā devās esot vadībā. Rezultāts šajā setā svārstījās tad viena komanda izvirzījās vadībā, tad otra rezultātu atkal izlīdzināja un pārņēma vadību, šādi setam norisinoties pat līdz beigām, kad Adelīna Gerliņa ar veiksmīgu servi pa gala līniju guva 28 punktu setam noslēdzoties ar rezultātu 28:26.

Labākā spēlētāja RVS/LU komandā Elza Reknere pēc spēles komentārā atzina: “Spēle ne pavisam nebija vienkārša, labs pretinieks, garš bloks pretī. Seta sākumos varbūt vairāk pretinieces ņēma vadību, bet neļāvām viņām izvirzīties vadībā un arī seta galotnēs pārliecinoši nospēlējām.”

Svētdienas spēle pret Barrus/ Voru VK izvērtās spraiga. Lai noskaidrotu uzvarētāju bija nepieciešami pieci seti, kuros cīņa noritēja par katru punktu, tomēr pārākās izrādījās mājinieces, RVS/LU komanda, kas piektajā setā noturēja pārsvaru un spēja uzvarēt ar 3:2. Šajā spēlē par labāko RVS/LU rindās tika atzīta Arina Sosinoviča.

Treneris Daniele Mario Capriotti pēc spēles intervijā atzina: “Ka katra spēle ir svarīga, šodienas spēle bija dīvaina dažādu iemeslu dēļ, tāpēc esmu priecīgs par fināla iznākumu, uzvaru. Vairāk fokusējo uz to kas šajā spēlē izdevās nevis uz to kas neizdevās.  ”

RVS/LU regulāro čempionātu noslēdz 4.vietā ar 41 gūtu punktu un tikai 3 zaudētām spēlē no 18, kas nozīmē, ka ceturtdaļfinālā pretī stāsies 5.vietas ieguvēja TU/Bigbank. Daniele Mario Capriotti: “TU/Bigbank ir laba komanda, bet mūsu meitenes ir spēcīgās, gudras un spēlē ar emocijām, tāpēc play-off noteikti būs interesants.”

RVS/LU pirmo ceturtdaļfināla spēli aizvadīs viesos Tartu 11.02., bet otro mājās 18.02. Un ja nepieciešams trešā spēle norisināsies 19.02.