Rīgas Volejbola skola/Latvijas Universitāte otrajā Optibet Latvijas čempionāta finālsērijas spēlē ar 3:0 (25:22, 25:22, 25:20) pārspēja pretinieces VK Jelagava, un otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionēm.

Pirmajā setā risinājās spraiga spēle, abas komandas cīnījās par katru punktu, ik pa laikam vadību pārņemot otrai komandai. Galvenie notikumi risinājās seta galotnē, kur stabilāk nospēlēja rīdzinieces, setam punktu pieliekot ar bloku Annas Rītas izpildījumā - 25:22.

Otrajā setā jelgavnieces veica izrāvienu 10:7, turpretī RVS/LU atbildēja ar rezultāta izlīdzināšanu un pēcāk ar četru punktu izrāvienu. Setu noslēdz Megija Dambrehte – 25:22

Trešo setu labāk iesāka mājinieces, tomēr tas rīdziniecēm nebija šķērslis un jau nākamajās izspēlēs tika nodrošinās stabils pārsvars, punktu šim setam lika Megija Dambrehte, kas visas spēles laikā laukumā uguņoja sakrājot 23 punktus. – 25:20

Megija Dambrehte par spēli: “Man šis ir pirmais zelts Latvijas čempionātā, iepriekš ir bijušas divas bronzas. Manuprāt, šī bija viena no mūsu labākajām spēlēm, un emocijas sita augstu vilni. Šodienas uzdevums bija spēlēt emocionāli un cīnīties par katru bumbu, ko mēs arī izdarījām un kas deva rezultātu. “Mēs esam no tām komandām, kuru spēles ritms ir ātrs. Domāju, ka tas ir iemesls, kāpēc pārākas bijām mēs. Eju laukumā un daru visu, ko varu, man nav īpašas panākumu atslēgas. ”

RVS/LU rindās par labākajām volejbolistēm sezonas garumā tika atzītas Kristīne Kramēna un Megija Dambrehte, bet sezonas MVP nosaukumu saņēma cēlāja Elza Reknere.

Šī ir bijusi leģendāra sezona - Latvijas čempionātā izcīnītas 18 uzvaras no 18, virs galvas celts Latvijas kauss, Optibet Baltijas līgā izcīnīta 3.vieta, CEV Izaicinājuma kausā pirmo reizi pārvarēta pirmā kārta.

“Mūsu komanda šosezon ir ļoti izaugusi. Katru reizi, kad bija grūti, varu minēt zaudējumu Baltijas līgas pusfināla pirmajā cīņā ar Tartu vienību, mūsu spēlētājas spēja ko iemācīties. Viņas mācās, kā tikt galā ar grūtībām. Šī bija īpaša sezona. Es uz katru treniņu gāju ar prieku. Varu atzīt, ka šī ir viena no skaistākajām un īpašākajām uzvarām manā karjerā, un man bija patiess prieks visu sezonu strādāt ar šīm meitenēm un komandu.”

“Strādāt kopā ar Rīgas Volejbola skolas vadību, personālu, spēlētājiem, treneriem, atrasties šajā vidē ir bijis neticams piedzīvojums. Grāmatā “ Mazais princis” ir moments, kad Mazajam princim ir jāsaka atā, kas dažreiz var būt ļoti bēdīgi, bet šis nav tas moments, jo viss kas pa šo sezonu ir noticis saglabāsies manās atmiņas un šis dod spēku manam prātam un manai sirdij. Šajā sezonā ir bijis daudz notikumu, tomēr CEV Izaicinājuma kausa spēle Slovākijā, bija tiešām kaut kas neticams, mēs visi bijām kopā arī komanda, kas stāv aiz komandas un šo tiešām varu nosaukt par ģimenes ceļojumu. Tomēr no visiem šīs sezonas izbraukumiem, spēlēm esam daudz mācījušies un visi paliks manā sirdī un atmiņā,” aizvadīto sezonu komentēja galvenais treneris Daniele Mario Capriotti.

Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Univeristātes komanda saka paldies skatītājiem, līdzjutējiem, visiem, kas šajā sezonā ir bijuši klāt, par atbalstu, motivāciju, un līdzi jušanu šajā notikumiem bagātajā sezonā, arī Jūs esat daļa no gūtajiem panākumiem.

Sezona ir noslēgusies un nu spēlētājām tiks dota neliela atpūta, bet drīzumā, jau daļu no spēlētājām un treneri Daniele Mario Capriotti varēsiet redzēt Latvijas sieviešu volejbola izlases sastāvā.