11.04, RVS/LU trešajā un izšķirošajā fināla spēlē ar 2:3 (17/25, 25/22, 25/18, 15/25, 10/15) atzina VK "Jelgava" pārākumu, kļūstot par Latvijas čempionāta 2020./2021. vicečempionēm.

Pirmais sets iesākās ar skaistu Lāsmas Ozolas bloku, tomēr turpmākajās izspēlēs jelgavnieces spēja ņemt virsroku un izvirzījās vadībā. Lai arī vairākkārt izdevās pietuvoties viesu komandai, Jelgavnieces to justdamas, spēja veiksmīgi nospēlēt aizsardzībā un uzbrukumā un pārsvaru saglabāt, setu uzvarot ar 25:17. Seta noslēgumā laukumā nāca Kristīne Kramēna, tomēr noķert Jelgavnieces vairs nebija iespējams.

Otrajā setā RVS/LU jau bija iespēlējušās un spēle gāja punkts punktā, svarīgākajiem notikumiem risinoties seta galotnē. Laukumā nākusī RVS/LU komandas kapteine veiksmīgi iesaistījās spēlē gūstot punktu blokā un servē. Kopumā 6 bloki otrajā setā un 2 eisi, kā arī lieliskais uzbrukums RVS/LU izpildījumā, ļāva setā gūt svarīgu uzvaru ar 25:22.

Trešais sets tāpat kā pirmais tika iesākts ar bloku RVS/LU komandas kapteines Kristīnes Kramēnas izpildījumā, seta laikā kopumā gūstot 4 punktus blokā. Pārliecinošais seta sākums RVS/LU komandai izvirzoties vadībā ar 7:1, sagādāja lielas grūtības jelgavniecēm. RVS/LU šo pārsvaru spēja noturēt un setu uzvarēt ar 25:18.

Kad pēc trešā seta likās, ka viesu komanda jau ir pagurusi, pierādījās tieši pretējais. Vairāki uzbrukumi no viesu puses un pašu kļūdas, izvirzīja jelgavnieces vadībā ar 6:1. Likās, ka atkārtojās trešais sets, taču nu jau mainītās lomās. RVS/LU komanda ķēra, bet nepaspēja noķert viesu komandu un sets tika zaudēts ar 15:25, kas nozīmēja, ka viss izšķirsies volejbola saldajā ēdienā -  piektajā setā.

Piekto setu ar 2 punktu vadību iesāka viesi, tomēr RVS/LU komandas kapteinei, šāds sākums nebija pa prātam uzbrukums un eis no kapteines puses un rezultāts jau vienlīdzīgs. Lai arī labi darbojāmies gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, viesu komanda visu laiku bija nedaudz priekšā, ko spēja noturēt visa seta garumā uzvarot to ar 15:10, un kļūstot par Latvijas čempionēm volejbolā 2020./2021. RVS/LU komandai kļūstot par Latvijas čempionāta volejbolā 2020./2021. vicečempionēm.