Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Nedēļas nogalē RVS/LU aizvadīja spēles pret VK Jelgava un SUFA klubs/DU komandām. Abās spēlēs gūta pārliecinoša uzvara ar 3:0.

Sesdien, Jelgavas Sporta hallē, savus noteikums diktēja no Rīgas atbraukušās volejbolistes. RVS/LU pretinieces pārsteidza ar stipro servi (13 punkti) un spēcīgo aizsardzību, par ko parūpējās komandas libero Elīna Zvaigzne. 16 punktus šajās spēlē guva Katrīna Paula Krustkalne, kas tika atzīta par spēles labāko spēlētāju. 15 punktus pievienoja Anna Cepurīte, turpretī 12 punkti Sindijas Božes kontā. Spēlē gūta uzvara ar 3:0 (25:19, 25:20, 25:23). 

Svētdienas spēlē pret Daugavpils komandu, RVS/LU turpināja to, ko iesāka jau sestdien, stabili darboties visos spēles elementos, kas atspoguļojās rezultātā 3:0 (25:15, 25:22, 25:15). Šajā spēlē par labāko spēlētāju tika atzīta Elīna Zvaigzne.

Izcīnītie 6 punkti brīvdienu spēlēs, ļāvuši RVS/LU komandai turnīra tabulā pakāpties uz 1.vietu ar gūtiem 13 punktiem sešās spēlēs.

Nākamo spēli RVS/LU komanda aizvadīs 8.novembrī plkst. 20:00, kad savā laukumā tiksies ar RSU/MSĢ 2 komandu.