Šajā nedēļas nogalē RVS/LU devās uz Lietuvu, lai aizvadītu Optibet Baltijas līgas regulārā čempionāta spēles pret Lietuvas komandām Kaunas -VDU un Jonavos Aušrine.

RVS/LU komanda svarīgā divu dienu izbraukumā Lietuvā ar 3:2 (13:25, 21:25, 25:22, 25:18, 15:8) pārspēja Kauņas VDU vienību, kas turnīra tabulā šobrīd ieņem 3.vietu. Rezultatīvākā spēlētāja ar 25 gūtiem punktiem bija Kristīne Kramēna, bet 19 punkti Megijas Dambrehtes kontā un 13 punkti Līvas Ēberes kontā.

Šajā spēlē izdevās lieliska atspēlēšanās esot iedzinējos pa setiem 0:2, trešo un ceturto setu izdevās uzvarēt un esot uz uzvaras viļņa arī pārspēt Kauņas – VDU komandu piektajā setā.

Otrajā dienā pretī stājās šobrīd turnīra tabulā 2.vietā esošā Jonavos Aušrine komanda, spēles seta galotnēs veiksme bija mājinieču pusē un zaudējums ar 0:3 (23:25, 24:26, 23:25).

Rīgas Volejbola skolas/ Latvijas Universitātes komanda šobrīd turnīra tabulā ieņem 4.vietu. ar 12 spēlēs iegūtiem 24 punktiem.

Pirmā tempa uzbrucēja Junora Vagele par aizvadīto izbraukumu Lietuvā: “Izbraukumā aizvadījām divas svarīgas spēles pret spēcīgām Lietuvas komandām. Kopumā mums gāja diezgan labi. Spēlējām kā komanda, palīdzējām viena otrai un piesedzām cits citu. Atmosfēra laukumā valdīja ļoti skaļa un mēs visas bijām gatavas iesaistīties spēlē ar 110% atdevi. Šīm spēlēm gatavojāmies analizējot pretinieču spēli, kā arī kopīgi nospriedām, ko varam uzlabot no pirmā apļa spēlēm, ko aizvadījām mājās.  Spēlē pret Kauņas komandu pirmos 2 setus es teiktu, ka mums vajadzēja laiku lai iesildītos un sajustu zāli, bet trešajā setā viņas jau bija vairāk nogurušas, tad arī mēs sākām spēlēt savu spēli. Un pēc uzvarēta 3. seta, mēs jau bijām ieskrējušās, lai uzvarētu visu spēli. Spēle pret Jonavas komandu arī bija saspringta. Cīnījāmies punkts punktā, tomēr setu galotnēs veiksme bija vairāk mājinieču pusē. Kopumā šīs izbraukuma spēles bija lieliska pieredze un deva mums iespēju saprast, ko vajag uzlabot līdz Baltijas līgas play off sākumam.”

Nakamajā nedēļas nogalē ciemos brauks kaimiņi Igauņi:

13.01. plkst 20:00 RVS/LU vs Taltech/ Tradehouse

14.01. plkst. 18:00 RVS/LU vs Audentes SG/NK

Spēles vieta nemainīgi Rīgas Volejbola skola, Cieceres iela 9. Gaidīsim!