Vakar RVS/LU komanda Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 3:0 (25:21; 25:23;25:21) pārspēja RSU/MVS komandu, tādējādi ar 16 punktiem pamatturnīru noslēdzot 1.vietā.

Pirmo setu RVS/LU komanda iesākā pārliecinoši, vairāki rezultatīvi uzbrukumi Kristīnes Kramēnas un Katrīnas Paulas Krustkalnes izpildījumā un Lāsmas Ozolas bloks noveda pie stabila pārsvara, ko izdevās noturēt visa pirmā seta garumā, to uzvarot ar 25:21.

Otrais sets iesākās vienlīdzīgāk, RSU/MVS komanda neļāva RVS/LU spēlētājām izrauties vadībā, visa seta garumā esot turpat līdzās. Lāsmas Ozolas 3 bloki un RVS/LU komandas rezultatīvā darbība uzbrukumā, ļāva gūt uzvaru setā ar 25:23.

Trešais sets bija viss interesantākais, pie rezultātā 12:12 RSU/MVS komandai izdevās gūt 3 punktus pēc kārtas, tādējādi izvirzoties vadībā. Otrā seta galotnē laukumā nāca Vlada Pridatko, kas spēja veiksmīgi iesaistīties spēlē un arī šajā brīdī spēja palīdzēt komandai pietuvoties rezultātā izpildot "eis" servi. Pie rezultāta 16:19 viesu labā, laukumā tika laista Petra Ņečiporuka, šāda nomaiņa nāca par labu RVS/LU komandai, kas guva 3 punktus pēc kārtas un izlīdzināja rezultātu. Seta galotnē veiksmīgi nospēlēja abas no rezervistu soliņa laukumā nākušajām spēlētājām, Vladai Pridatko gūstot 3 punktus pēc kārtas un Petrai Ņečiporukai gūsot bloku un noslēdzošo punktu, sets tika uzvarēts ar 25:21. Visā spēlē gūta uzvara ar 3:0.

Punktu guvējas šajā spēlē bija Lāsma Ozola un Kristīne Kramēna abām pa 12 punktiem, Katrīnai Paulai Krustkalnei un Vladai Pridatko katrai pa 9 punktiem, Terēzes Hrapāes kontā 7 punkti, 5 punktus pievienoja Amanda Nikola Ērgle, 2 punkti Elzai Reknerei un Petrai Ņečiporukai.

RVS/LU komanda pusfinālā tiksies ar RSU/MVS komandu, seko līdzi jaunākajai informācijai skolas sociālajos tīklos Instagram un Facebook, lai nepalaistu garām pusfināla spēli.