Sestdien un svētdien, RVS/LU komanda aizvadīja otro un trešo Optibet Baltijas līgas ¼ fināla spēli, mājas laukumā, Rīgas Volejbola skolā tiekoties ar TU/ BIGBANK komandu.

Sestdienas spēlē, kas bija jau otrā ¼ fināla spēle, bija ļoti svarīgi izcīnīt uzvaru, lai izlīdzinātu rezultātu sērijā līdz divām uzvarām 1:1, jo spēle kas norisinājās viesos tika zaudēta. RVS/LU spēlētājas šai spēlei bija kārtīgi noskaņojušas un laukumā rādīja lielisku sniegumu, kā arī skaļais atbalsts no skatītājiem un lieliskā atmosfēra, nesa uzvaru ar 3:1 (25:19, 23:25, 25:22, 25:19).

Svētdienas spēlē Rīgas Volejbola skolā bija vēl skaļāk nekā sestdien, mājas sienas, skaļi atbalstītāji un meiteņu pārliecinošā spēle nodrošināja rezultātu 3:1 (25:19, 22:25, 25:13, 25:21), kas nozīmēja, ka vieta Baltijas līgas labāko četriniekā ir izcīnīta. Pusfinālā pretī stāsies Jonavos “Aušrine”, spēles sākums 25.02. plkst. 17:00.

“Emocijas nevaru aprakstīt. Ļoti patika, ka bija tik pilna zāle, laba atmosfēra un tas, ka parādījām labāko, ko varējām. Arī pretinieces jāuzteic par ļoti labu spēli. Spēle nepavisam nebija viegla. Pretinieces bija ļoti gatavas cīņai un taktiski pieslīpējušas daudzas lietas, taču mums bija lieliskas emocijas. Manuprāt, ja kaut kas negāja, kas cits to izlīdzsvaroja, un kopumā ļoti labi nospēlējām,” pēc spēles teica Kristīne Kramēna. “Zinājām, ka pretinieces lielu uzsvaru liks uz servi, ļoti agresīvi servēs, un mēs bijām gatavas uzņemšanā, kā arī gatavas pēc sliktas uzņemšanas labi celt uz tīklu. Ar to, manuprāt, tikām galā labi. Mācējām uzspiest savu spēli.”

“Abas spēles Rīgā mūsu izpildījumā bija gana kvalitatīvas. Mēs katra zinājām savu vietu, zinājām, kas katrai jādara, un pie tā arī pieturējāmies, mēģinājām iztikt bez haosa spēlē,” par abām atbildes cīņām saka Kristīne. “Pēc spēles Tartu bijām ļoti niknas. Gribējām, lai viņas atbrauc šeit un mēs viņas “aizsūtam mājās”. Šī sērija mums deva tādu degsmi un pārliecību, ka, ja mēs kaut ko gribam, mēs paņemsim un to izdarīsim.”

Paldies visiem, kas bija ieradušies klātienē un atbalstīja komandu, bez Jums nu nekur.

Final 4 norisināsies no 25.02.-26.02., Tallinā.

Pusfinālā pretī stāsies Jonavos “Aušrine”, spēles sākums 25.02. plkst. 17:00.