RVS/LU komanda šodien 02.04. aizvadīja Optibet Latvijas čempionāta 1/2fināla spēli pret RSU/MVS komandu. Spēlē izcīnīta uzvar ar 3:0 (29:27, 25:21, 25:12), tādējādi izcīnot iespēju rīt plkst. 15:00, cīnīties par Latvijas čempionu titulu. Rītdienas pretinieks tiks noskaidrots šodien plkst.19:00 otrajā pusfināla spēlē starp VK Jelgava un Latvijas Universitātes komandām.

Pirmo setu RVS/LU iesāka ar pārliecinošu vadību 5:1. Bet jau ātri pretinieces spēja izlīdzināt rezultātu 8:8. Visa seta garumā RVS/LU bija vadībā, tomēr soli pa solim RSU/MVS komanda spēja izlīdzināt rezultātu un seta galotni padarīt nervus kutinošu, pirmo setbumbu izcīnot tieši pretiniecēm. Turpmākajās izspēlēs noritēja cīņa par katru punktu, divas lieliskas serves seta galotnē Lāsmas Ozolas izpildījumā un sets uzvarēts 29:27.

Otrais sets iesākās līdzīgāk, divu punktu pārsvaru 5:3 izdevās panākt Kramēnai ar eisa servi, bet pēc tam neveiksmīgs cēliens Rekneres izpildījumā un jau tikai +1 vadība. Pie 8:8 Andrejs Odinokovs pieprasīja pārtraukumu, pēc kura atgriežoties laukumā Gerliņa ar sitienu no 4 pa 4 guva punktu, pēc tam sekoja divas pretinieču kļūdas uzbrukumā un jau atkal vadībā RVS/LU 11:8. Nu jau pārtraukums pretinieku trenera izpildījumā pēc kura Kramēna un Ivanovu guva skaistu bloka punktu un panāca +4 vadību. Seta galotnē vairākas taktiskās maiņas abu komandu treneru izpildījumā, lai pastiprinātu servi un saraustītu spēli. Šajā setā pirmā un arī vienīgā setbumba pie rezultāta 24:21, šoreiz RVS/LU komandai, un 25 punktu guva Lāsma Ozola, tādējādi noslēdzot otro setu ar 25:21.

Trešā seta sākumā 4:1 vadībā izvirzījās RVS/LU, arī turpmākajās izspēlēs dominēja RVS/LU spēlētājas punktu pa punktam palielinot rezultāta starpību. Stabilu spēli šajā setā demonstrēja RVS/LU komandas spēlētājas, gūstot pārliecinošu uzvaru 25:12.

Par labāko spēlētāju tika atzīta komandas kapteine un rezultatīvākā šīs dienas spēles spēlētāja ar gūtiem 20 punktiem Kristīne Kramēna.

Rīt, plkst. 15:00 dodies uz Jelgavu, lai atbalstītu RVS/LU meitenes klātienē lielajā finālā. Pretinieks lielajā finālā tiks noskaidrots šodien plkst. 19:00, kur otrajā pusfināla spēlē tiksies VK Jelgava un Latvijas Universitātes komandas.