Trešdienas vakarā RVS/LU komanda ieradās Daugavpilī, lai stātos pretī SUFA/DU vienībai. 4.setu spēlē uzvaru izcīnīja RVS/LU 3:1 (26/28 25/19 25/18 25/21). Pirmajā setā, galotne izvērtās spraiga, un galu galā veiksme bija mājinieču pusē un pirmajā setā 28:26 uzvara. Nākamajos trīs setos RVS/LU meitenes pēc garā ceļa uz Daugavpili bija atmodušās un jau rādīja, ka ir atbraukušas pēc uzvaras, ko arī izdevās realizēt.

Sestdien, Rīgas Volejbola skolas laukumā norisinājās Optibet Baltijas līgas spēle, kur RVS/LU piecos setos pieveica Alytaus Prekyba- Parama vienību, un nopelnīja turnīra tabulā +2 punktus. Pamatturnīrs iet uz beigām, atlikušas trīs spēles, un katrs iegūtais punkts ir svarīgs.

“Ļoti emocionāla, ļoti forša spēle, man personīgi ļoti patika, un es šo spēli izbaudīju. Iejusties nākot laukumā no maiņas ir ļoti grūti, saņemties ir diez gan grūti, bet sēžot malā es ļoti gribēju tikt laukumā un spēlēt. Pirms pēdējā punkta piektajā setā Elzai teicu pabeidzam spēli skaisti un tas arī izdevās ” pēcspēles intervijā sacīja Adelīna Gerliņa.

Šodien, 06.02., Rīgas Volejbola skolā norisinājās Optibet Latvijas čempionāta sievietēm sabraukums. Pirmo spēli RVS/LU aizvadīja pret VK Gulbene, šajā spēlē izcīnīta uzvara ar 3:1 (25/13 24/26 25/16 25/20). Interesanti, ka šajā spēlē galvenais treneris Andrejs Odinokovs spēli vēroja no malas, vadības groži un treneres pienākumi bija nodoti komandas kapteinei Kristīnei Kramēnai, kas arī pati spēlēja laukumā.

Otrajā spēlē pretī stājās Latvijas Universitāte, šoreiz gan treneris Andrejs Odinokovs bija atpakaļ ierindā un vadīja spēli. Scenārijs tāds pats kā pirmajā spēlē izcīnīta uzvara ar 3:1 (23/25 25/12 25/15 25/16).

Nākamā spēle meitenēm izbraukumā pret Barrus/Voru VK 12. februārī plkst. 17:00