Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

9.un 10. oktobrī RVS/LU komanda devās uz Lietuvu, lai aizvadītu pirmās šīs sezonas spēles Optibet Baltijas līgā. Sestdien spēlē pret TK “Kaunas VDU” vienību tika piedzīvots zaudējums ar 1:3 (22/25, 14/25, 26/24, 23/25), bet svētdienas spēlē pret Alytaus “Prekyba Parama” vienību pārliecinoša uzvara 3:0 (25/27, 22/25, 17/25). Sestdienas spēlē ar 24 punktiem rezultatīvākā spēlētāja bija diagonāles uzbrucēja Vlada Pridatko, bet svētdienas spēlē ar 11 punktiem 1.tempa uzbrucēja Lāsma Ozola.

Trenera Andreja Odinokova komentārs: “Spēlējot pret Kauņu pirmajos divos setos mēs pieļāvām diezgan daudz savas kļūdas, bet trešajā un ceturtajā setā atradām savu spēli un diktējām savus noteikumus, spēles galotnē tiesneši izmantoja savu statusu un atdeva uzvaru pretiniekiem. Mums šogad sastāvā ir daudz jaunu meiteņu, un gribam dot viņām spēles laiku, kas noved pie kļūdu skaita palielināšanās. Pirmkārt, viņām trūkst Baltijas līgas spēļu pieredzes, otrkārt, gandrīz divus gadus nav spēlēts. Pirms svētdienas spēles pret Alītas komandu izrunājam vakardienas spēli un pieņēmām vajadzīgos lēmumus. Tādējādi uzvarējām ar rezultātu 3:0. Paldies meitenēm par cīņu un pašatdevi.”

“Pirmajā spēlē pret Kauņas komandu, ko arī atzina treneri, piedzīvojām zaudējumu savu kļūdu dēļ. Komandā jaunās spēlētājas, manuprāt, ir iejutušās vajadzīga vienīgi pieredze, ko lieliski var gūt šajās spēlēs. Spēlē pret Alītu spēlējām savu spēli, bijām pārliecinātas, ka varam uzvarēt un to arī pierādījām. Pēc šīs uzvaras jutāmies apmierinātas, šonedēļ jāgatavojas gan nedēļas nogales spēlēm pret RSU un Jelgavu, kā arī izbraukumam uz Izraēlu, Eiropas kausiem. Mērķi jaunajai sezonai ir saspēlēties ar jaunajām komandas dalībniecēm, parādīt sevi laukumā gan Latvijas čempionātā, gan Baltijas līgā un noteikti Eiropas kausos,” komentēja komandas kapteine Kristīne Kramēna.

2021./2022. gada sezonas komandas sastāvs šeit.

“Pirms sezonas komandas sapulcē mēs izvirzījām kopīgus mērķus šajā sezonā uzvarēt Latvijas Kausā un Latvijas Čempionātā kā arī tikt Baltijas Līgas “Final 4” un atgriezties mājas ar medaļām. Tā pat viens no mērķim ir pārvarēt pirmo kārtu CEV Izaicinājuma kausā (CEV Challenge Cup) un cīnīties par iekļūšanu finālā. Kopējais redzējums ir diezgan perspektīvs, bet tas prasa daudz laika un nepieciešami resursi. Galvenais uzdevums šajā sezonā ir augt ne tikai fiziski un tehniski, bet arī kā kolektīvam, jo komandai pievienojušās jaunas perspektīvas spēlētājas." jaunās sezonas mērķus komentēja galvenais treneris Andrejs Odinokovs.

15.oktobrī RVS/LU aizvadīs mājas spēli laukumā tiekoties ar RSU/MVS komandu, spēles sākums plkst. 20:00. Mājas spēles var apmeklēt skatītāji, kuriem ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.