Sestdien un svētdien RVS/LU komanda sāka Baltijas līgas sezonu ar mājas spēlēm pret TK Kaunas un Jonavas Aušrine komandām. Sestdien ar 2:3 nepārspētas palika TK Kaunas spēlētājas, bet svētdien ar 3:0(25:11, 25:22, 25:20) pārspētas tika Jonavas “Aušrine” spēlētājas.

Sestdienas spēlē par labāko spēlētāju Rīgas rindās tika atzīta saspēles vadītāja Arina Sosinoviča, turpretī svētdienas spēlē labākā bija Katrīna Paula Krustkalne.

Galvenā trenera Milana Bratiča komentārs: “ Es esmu apmierināts ar šīm spēlēm, jo mums šajā nedēļā bija daudz problēmu, trenējāmies bez cēlājiem un nezinājām kura cels nedēļas nogalē. Domāju, ka varējām uzvarēt arī sestdienas spēlē, bet pietrūka veiksme. Jūtams bija arī uztraukumus. Un uzskatu, ka pirmās spēles rezultātu noteica pieredze. Esmu priecīgs, ka spējām atjaunoties, lai svētdien nospēlētu savu spēli. Sagatavošanās procesā pievērsām daudz uzmanību fiziskajai sagatavotībai, kas bija atslēga, tam ka svētdien uzvarējām un nebija jūtams nogurums. Kā arī mums ir garš rezervistu soliņš, un varam rotēt ar sastāvu. Domāju, ka Jonava neparādīja savu maksimumu un viņas bija nogurušas pēc sestdienas spēles pret RSU/MSĢ.”

18.oktobrī RVS/LU komanda sāks arī Latvijas čempionāta sezonu ar spēli pret LU/RVS komandu plkst.20:00 Rīgas Volejbola skolā.