Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Vakardien, 25.03, RVS/LU pirmajā Optibet Latvijas čempionāta finālsērijas spēlē, savā laukumā, ar 3:0 (25:14, 25:19, 25:22) pārspēja VK Jelgava komandu. Otrā spēle norisināsies 01.04. plkst. 18:00 Jelgavā, Mātera ielā 44A. Aicinām ierasties klātienē, lai kopā atbalstītu RVS/LU komandu iespējams šīs sezonas noslēdzošajā spēlē.

Saspēles vadītājā Elza Reknere: “Spēle man ļoti patika, tā bija ļoti sakārtota, visas kopā noturējām savu līmeni, arī meitenes, kas izgāja laukumā uz maiņu uzreiz iekļāvās spēlē. Stabili nospēlējām brīžos, kad sākām vairāk kļūdīties, spējām atgūties un rādīt savu spēli. Mēs gaidījām, ka pretinieces veiks daudz izmaiņas, īpaši brīžos kad laukumā neveicās vai tika zaudēts sets, tāpēc galvenais mērķis bija noturēt savu spēli, iet savā ritmā. Ceram, ka pietiks ar vēl vienu spēli Jelgavā, bet esam gatavas spēlēt cik vajadzēs, gatavosimies tāpat kā uz šo spēli, pa nedēļu aizvadīsim treniņus un kādu video sapulci, ja spēsim noturēt savu spēli, tad viss būs labi.”

RVS/LU rindās rezultatīvākās bija Megija Dambrehte ar 15 gūtiem punktiem, Kristīne Kramēna 14 gūti punkti no kuriem trīs blokā un Līva Ēbere ar 6 gūtiem punktiem.

1.aprīlī RVS/LU komanda dosies uz Jelgavu, kur plkst. 18:00 otro reizi tiksies ar VK Jelgavu komandu, iespējams šīs sezonas noslēdzošajā spēlē.