Vakar, pirmajā Baltijas līgas ¼ fināla spēlē RVS/LU ar 3:1 (25/20 25/14 21/25 25/21) pārspēja spēcīgo TU/Bigbank komandu, tādējādi sperot soli tuvāk Baltijas līgas ½ finālam.

RVS/LU meitenes jau no pirmās izspēles rādīja, ka ir atnākušas uzvarēt, visas spēles garumā meitenes pašaizliedzīgi cīnījās par katru bumbu un neļāva pretiniecēm diktēt savus noteikumus laukumā. Pa 18 punktiem šajā spēlē sakrāja Kristīne Kramēna, Līva Ēbere un Adelīna Gerliņa, bet par labāko spēlētāju tika atzīta diagonāles pozīcijā spēlējošā Līva Ēbere.

Milzīgs paldies jāsaka, lielajam atbalstītāju pulkam, jūs šajā spēlē bijāt kā 7 laukuma spēlētājs, kas meitenēm sniedza lielāko emociju pieplūdumu.

“Komanda ļoti gatavojās šai spēlei, analizēja pretinieces, to vājās vietas, un treniņos daudz strādāja pie servēm un aizsardzības, kā arī uzbrukuma virzieniem.” atzina Līva Ēbere, kas šajā spēlē ieņēma diagonāles pozīciju, bet iepriekšējās spēlēs bija spēlējusi kā 4. zonas spēlētāja. Līva stāsta, ka nebija grūti iejusties jaunajā pozīcijā un viņai spēlēt šajā pozīcijā ļoti patīk, vienīgā atšķirība, ka šajā spēlē nevajadzēja uzņemt servi. Par gaidāmo otro ceturtdaļfinālā fināla spēli  Līva saka: “Mēs saņemsimies, nospēlēsim tik pat labi kā šodien un viss būs kārtībā.”

Nākamo sestdien, 26.02., RVS/LU dosies uz Tartu, uz otro ¼ fināla spēli, kas sāksies plkst. 12:00. Tāpēc, ja neesi vēl izdomājis, ko darīt brīvdienās dodies uz Tartu un atbalsti meitenes klātienē.