Sestdien, Jēkabpils sporta namā tika aizvadīts "Optibet" Superkauss. RVS/LU šajā spēlē atzina VK Jelgava pārākumu ar rezultātu 2:3 (26:24;15:25;22:25; 25:21;11:15).

Pirmo setu ar servi iesāka VK Jelgava komanda, RVS/LU seta garumā rādīja pārliecinošu sniegumu, esot visu setu vadībā, tomēr seta galotnē Jelgavnieces spēja pietuvoties, izlīdzinot rezultātu 24:24, bija nepieciešamas 4 setbumbas, lai RVS/LU gūtu uzvaru setā. Pirmajā setā RVS/LU komandai uzvara 26:24.

Otro setu ar +3 iesāka RVS/LU tomēr neveiksmīgas epizodes un jelgavnieces jau rezultātu spēja izlīdzināt 3:3. Arī turpmākajās epizodēs labāks sniegums Jelgavnieču izpildījumā gūstot 6 punktus pēc kārtas, noturot pārliecinošu vadību un pakāpeniski to palielinot, neļaujot RVS/LU uzvarēt setā. Seta noslēgumā 25:15 par labu pretiniecēm.

Trešo setu RVS/LU iesāka veiksmīgi esot vadībā 3:1, tomēr turpmākajās epizodēs vairākas kļūdas un pretinieču pārliecinošais uzbrukums un rezultāts jau 7:14, tomēr seta galotnē, pateicoties pašaizlīdzīgajai darbībai aizsardzībā lielo rezultāta starpību izdevās sadeldēt līdz -3. RVS/LU nespēja apstādināt Jelgavas komandas līderi Inesi Jursoni blokā un neveiksmīgi darbojās uzbrukumā, kas ļāva VK Jelgava gūt uzvaru setā ar 25:22.

Ceturto setu pārliecinošāk iesāk RVS/LU, bet jelgavnieces bija tur pat blakus. Lieliski Lāsmas Ozolas bloki un komandas rezultatīvie uzbrukumi, kā arī pašaizliedzīga spēle aizsardzībā ļāva gūt uzvaru 4. setā RVS/LU komandai ar rezultātu 25:21.

RVS/LU uzvara ceturtajā setā nozīmēja, ka ir atkārtojies pagājušā gada scenārijs un Superkausa ieguvējas tiks noskaidrotas piektajā setā. Abas komandas rādīja lielisku spēli uzbrukumā un aizsardzībā un izšķirošie notikumi risinājās seta beigās. Lāsma Ozola ieservēja lielisku “eis” servi, izlīdzinot rezultātu 10:10, tomēr galotnē lielisku uzbrukumu un bloku demonstrēja Jelgavnieces, uzvarot setā ar 15:11, un vedot mājās Optibet Superkausu.

Lāsma Ozola pēcspēles intervijā atzina, "spēle negāja kā gribētos, tās ritējums bija ļoti viļņains, kad pretinieces saņēmās mēs atslābām un kad pretinieces atslāba mēs saņēmāmies, bet ar to šoreiz nebija gana."

Rezultatīvākās spēlētājas RVS/LU komandā šajā spēlē Lāsma Ozola un Adelīna Gerliņa abām pa 12 punktiem, 11 punkti Kramēnai, 10 punkti Krustkalnei. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta cēlāja Elza Reknere.

Paldies sacensību organizatoriem un Jekabpilij par lielisko pasākumu un atmosfēru tā laikā.

Seko līdzi Rīgas Volejbola skolas sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu par turpmākajām spēlēm.