Šodien, 27.10., RVS/LU aizvadīja pirmo CEV Izaicinājuma kausa spēli izbraukumā Izraēlā, laukumā tiekoties ar Hapoel KFAR SABA komandu. Spēlē piedzīvots zaudējuma ar 0:3 (18:25,21:25, 25:27).

Pirmo setu RVS/LU iesāka bailīgi, vairākas kļūdas uzbrukumā un pretinieces jau vadībā 8:2. Pie 10:16 esot iedzinējos Andrejs Odinokovs pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, kas nāca par labu, jo pēc tā RVS/LU spēja deldēt rezultātu līdz 15:16, tomēr vadībā izvirzīties neizdevās līdz seta beigām. Sets zaudēts 18:25.

Otro setu sparīgi iesāka RVS/LU pirmā seta uztraukums un bailes bija izzudušas un RVS/LU rādīja, ka nav atbraukušas bez cīņas. Seta sākumā izdevās noturēties vadībā rādīt lielisku sniegumu uzbrukumā un aizsardzībā, tomēr pretinieces spēja pievilkt rezultātu un izvirzīties vadībā. Grūtības sagādāja pretinieču bloks un ātrais uzbrukums, kas neļāva mūsējām noķert pretinieces blokā. Sets zaudēts 21:25.

Arī trešo setu RVS/LU iesāka ar raksturu, neļaujot pretiniecēm atrauties vadībā un esot visu laiku turpat blakus setam ritot punkts punktā. Spraigs seta noslēgums, lielisku servi rādīja Lāsma Ozola seta galotnē divas netveramas “ace” serves gūstot 23 punktu un 25 punktu, izvirzot komandu vadībā 25:24, tomēr pretinieces spēja nokārtot bumbu uzbrukumā 3 izspēlēs pēc kārtas un gūt uzvaru setā ar 27:25. Pirmajā CEV Izaicinājuma kausa spēlē zaudējums ar 0:3 (18:25,21:25,25:27).

Komandas sastāvs CEV Izaicinājuma kausā:

• 1.tempi: Lāsma Ozola, Terēze Hrapāne, Anželika Ivanova
  • 2.tempi: Kristīne Kramēna, Adelīna Gerliņa, Anna Cepurīte, Katrīna Ķetlere
  • Diagonāles spēlētājas: Vlada Pridatko, Katrīna Paula Krustkalne
  • Cēlājas: Elza Reknere, Arina Sosinoviča
  • Libero: Elīna Zvaigzne

Rezultatīvāka spēlētāja ar 17 gūtiem punktiem RVS/LU komandā Vlada Pridatko, 9 punkti Kristīnei Kramēnai, 8 punkti Lāsmai Ozolai, 4 punkti Terēzei Hrapānei, 3 punkti Katrīnai Paulai Krustkalnei, 3 punkti Elzai Reknerei, 1 punkts Adelīnai Gerliņai.

Atbildes spēle rīt, 28.10, plkst. 17:00, tiešraide no Izraēlas Eurovolley.tv, diemžēl par maksu.

RVS/LU  CEV Izaicinājuma kausā šī jau ir trešā sezona pēc kārtas. Pirms diviem gadiem debijā šī kausa izcīņā rīdzinieces ar 1-3 un 0-3 piekāpās Ungārijas komandai Bēkēščabas "Roplabda", bet pirms diviem gadiem divās cīņās Rīgā ar 1-3 un 0-3 atzina Čehijas kluba “TJ Ostrava” pārākumu.