Sestdien un svētdien RVS/LU komanda aizvadīja divas mājas spēles, laukumā tika uzņemtas divas Igaunijas komandas. Sestdienas spēlē pret Barrus/Voru VK tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 3:0 (25/18 25/17 27/25), tomēr svētdienas spēlē pret spēcīgo TU/Bigbank piedzīvots zaudējums ar 0:3(15/25 19/25 15/25).

Sestdienas spēlē bija jūtams RVS/LU pārākums, komanda lieliski darbojās uzbrukumā un visos setos spēja turēties pārliecinošā vadība, tomēr trešajā setā pretinieces nedaudz pakutināja nervus gan skatītājiem, gan spēlētājiem, izlīdzinot rezultātu seta galotnē, pretinieču neveiksmīgs sitiens autā pie rezultāta 26:25 ļāva RVS/LU gūt uzvaru setā ar 27:25 un visā spēlē ar 3:0.

Par labāko spēlētāju RVS/LU komandā tika atzīta #5 Adelīna Gerliņa, bet Barrus Voru VK komandā #13 Adeele Selma Hollas.

Svētdienas spēlē pretī stājās šobrīd turnīra tabulā 2.vietā esošā TU/Bigbank vienība. Pretinieces izrādīja savu pārākumu visas spēles garumā, tikai otrajā setā izdevās izvirzīties vadībā, tomēr arī šo pārsvaru viesu komandai izdevās sadeldēt. Lielisku spēli laukumā rādīja Vlada Pridatko gūstot 15 punktus.

Par labāko spēlētāju RVS/LU komandā tika atzīta #21 Vlada Pridatko, bet viesu komandā #15 Kristi Nolvak.

Komandas kapteines Kristīnes Kramēnas komentārs "Komanda bija gatava spēlēt, “uzspiest savu pārākumu” kā teica treneri, kas mums arī izdevās pirmajā spēlē, taču pret TU/Bigbank zuda pārliecība pašām sev, pietrūka efektivitāte uzbrukumā. Lai gan bijām vadībā, nespējām to noturēt un “uzspiest” savu spēli. Pirms abām spēlēm bija video sapulces, izanalizējām pretinieku, Barrus Voru VK komandai bija pamainījies sastāvs, kā arī maz zinājām tieši par TU/Bigbank komandu. Gatavosimies nākamajiem mačiem gan trenažieru zālē, gan analizēsim savu spēli, kļūdas, ir daudz pie kā piestrādāt, šis process nekad neapstājas. Cīņasspars, protams, nekur nepazudīs.

Pēc aizvadītajām spēlēm RVS/LU Optibet Baltijas līgas turnīra tabulā ierindojas 7.vietā ar gūtiem 9 punktiem sešās spēlēs.

Nākamā spēle RVS/LU trešdien 24.11, kad Optibet Latvijas čempionāta spēlē pretī stāsies Mārupes SC komanda.