No 22.-23.08 Latvijā, O-Sands pludmales volejbola laukumos, norisinās EEVZA pludmales volejbola čempionāts U-18 un U-16 vecumgrupām.

RVS/O-Sands komandu U-18 vecumgrupā turnīrā pārstāv Bruno Bulgačs ar pārinieku Markusu Maculēviču un Jānis Dobelis/Ansis Dobelis.

U-16 vecumgrupā par uzvarām cīnās Rīgas Volejbola skolas/O-Sands/Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi Ralfs Andrejevs un Valters Ķirsons. RVS/ O-Sands audzēkņi Gustavs Druska un Tomass Blekte, kā arī Patriks Orups, kas spēlē parī ar Martinu Popi (BeachBox Gepardi).

Šodien tika aizvadītas turnīra grupu spēles. U-18 A grupā Dobelis/Dobelis ar 2:0 pārspēja lietuviešus Strazdas/Vaitiekus, bet ar 0:2 piekāpās Ukrainas duetam Kozi/Tverdokhlib, kā arī piekāpās Latvijas duetam Kilks/Gūtmanis, šāds rezultāts ļāva no grupas iziet kā trešajiem. Rīt par iekļūšanu pusfinālā plkst.11:30 brāļiem Dobeļiem stāsies pretī vēl viens Ukrainas duets Boiko/Svyrydov.

B apakšgrupā spēlējošie Bruno Bulgačs/ Markuss Maculēvičs ar 2:0 pārspēja Igaunijas duetu Unt/Aros, bet ar 0:2 piekāpās gan Ukrainas dueta Boiko/Svyrydov, gan otram Igaunijas duetam That/Juus. Arī šis pāri no grupa izgāja kā trešie un rīt plkst.11:30 par vietu pusfinālā cīnīsies ar Ukrainas duetu Kozii/ Tverdokhlib.

U-16 A apakšgrupā Andrejevam/Ķirsonam nedaudz pietrūka, lai no grupas izietu kā pirmajiem, tomēr nepārspēti palika Igaunijas duets Tšhuhhnekov/ Verhogljad. Līdz ar to Andrejevam/Ķirsonam 2.vieta grupā un par vietu pusfinālā rīt jācīnās pret vēl vienu Igaunijas duetu Parijogi/Uuprus.

U-16 B apakšgrupā nepārspēti kā pirmie no grupas izgāja Orups/Pope un rīt ceturtdaļfinālā tiksies ar Latvijas duetu Mirkis/Pahmurkins. Otrs šajā grupā spēlējošais latviešu pāris Druska/Blekte no grupas izgāja kā otrie vien atzīstot Orupa/Popes pārākumu, rītdienas ceturtdaļfināla spēlē, pretinieks būs Igaunijas duets P. Saimre/C. Kreek.

Atvara Vildes komentārs: “Šis bija ilgi gaidīts notikums, līdz ar to izvirzījām mērķi ņemt pēc iespējas lielāku dalību šajā turnīrā. Liels prieks, ka tik kuplā skaitā pārstāvam Latviju un ilgais darbs ir atmaksājies ar skaistu turnīru. Laiks un apstākļi kādus nodrošina federācija, O-Sands un Rīgas Volejbola skola ir ļoti labi un visi puiši ir pateicīgi un priecīgi, ka ir iespēja piedalīties šajā turnīrā un pārstāvēt Latviju.”

Dodies rīt uz O-Sands pludmales volejbola laukumiem, Skanstes ielā 2b un atbalsti puišus klātienē.