No 08.03.-22.03 RVS/O-Sands audzēkņi trenera Atvara Vildes vadībā aizvadīja treniņnometni Spānijā. RVS/O-Sands pludmales volejbolists Dāvis Teteris dalās ar iespaidiem un padarīto treniņnometnē Spānijā.

“Spānijā pavadījām 2 nedēļas, kuru laikā kārtīgi strādājam. Galvenokārt strādājām pie volejbola tehnikas-gremdserves, uzņemšana un visādam izspēļu kombinācijas. Sākotnējais grafiks bija rīta rosme un 2 treniņi, taču laikapstākļu dēļ otrajā nedēļā to nācās mainīt un pielāgot katrai dienai atsevišķi. Vakari bija brīvāki, tajos staigājāmies pa pilsētu un sekojām līdzi volejbola notikumiem Meksikā. Tā kā nometnē pastiprināti strādājām pie tehnikas, tad turpmākais mērķis ir strādāt pie fiziskās sagatavotības, mēģinot noturēt volejbola prasmes tādā pašā līmenī. Uzskatu, ka nometne bija izdevusies. Veiksmīgi tikām galā ar problēmām un, vismaz no mana perspektīva, visi atbrauca atpakaļ daudz stiprāki un gatavāki gaidāmajai sezonai,” ar iespaidiem par nometni dalījās Dāvis Teteris.

Komandas treneris Atvars Vilde par nometni: "Galamērķi Spāniju izvēlējamies ar cerību, ka varētu izveidoties laba infrastruktūra uz nākošajām nometnēm. Nomente bija paredzēta skolēnu brīvlaikā, bet dažādu faktoru dēļ nācās nometni pārcelt nedēļu ātrāk, līdz ar to tiem audzēkņiem, kas mācās 12.klasē nometni nācās izlaist. Sākumā aizvadījām 3 treniņus dienā, ieskaitot rīta rosmi. Sākotnējais plāns bija sagatavoties vasarai un ielikt pamatus vasaras sezonai, bet viennozīmīgi gatavoties arī finālposmam pludmales volejbola čempionātam telpās un pēc nometnes ienākot atpakaļ iekštelpu laukumos jūtamies ļoti labi, daudz spēcīgāki nekā iepriekš. Uz Malagu iesaku aizbraukt ikvienam, dzīvojām no Malagas 20 km attālumā Fuengirolā, pludmale plaša, neviens netraucēja, un varēja mierīgi uzstādīt laukumus un trenēties. Šī bija jauna pieredze man kā trenerim ar galamērķi kur nekas galā nav zināms, bet viss izvērtās labi. Arī jauniešiem laba pieredze ne tikai volejbolā, bet arī sadzīviskajā dzīvē. Cerams, ka nākamgad atgriezīsimies Spānijā."

Jāsaka liels paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, kas balstoties uz Rīgas Volejbola skolas bērnu un jaunatnes pludmales volejbola attīstības programmu 2021.-2025.gadam, sedza daļu brauciena izdevumus.