Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Augusta beigās pludmales volejbolisti Dāvis Teteris/Olivers Bulgačs trenera Atvara Vildes vadībā Pasaules U-19 čempionātā izcīnīja godalgoto 2. vietu. Augsto sasniegumu novērtējusi biedrība „Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome” Jaunatnes sporta fonds”, piešķirot naudas balvu 3000 eiro apmērā.

“Kopš mūsu panākuma ir pagājis laiciņš un emocijas jau ir norimušas, bet mēs kā komanda jūtam gandarījumu, jo uz šādu sasniegumu esam gājuši ļoti ilgi un diezgan mērķtiecīgi, tā kā prieks par padarīto,” izcīnīto panākumu komentēja Olivers Bulgačs.

Dāvis Teteris par šā brīža treniņu procesu: “Līdz šim vairāk sanācis trenēties atsevišķi, vairāk pievēršot uzmanību tieši fiziskajai sagatavotībai ieliekot bāzi, tagad esam pilnā sparā atsākuši treniņus smiltīs un tad jau redzēs. Pašlaik mums ir tāda 8 cilvēku stabila grupiņa ar ko kopā trenējamies, tajā skaitā Edgars Točs un Kristians Fokerots.”

Komandas treneris Atvars Vilde: “Paldies par apsveikumu, viennozīmīgi šis bija 2022. gada vasaras spilgtākais sasniegums. Atmiņas neizdzēšamas, vēljoprojām atceroties pārskrien skudriņas. Tagad esam sākuši gatavoties jaunajai sezonai, nācās sadziedēt dažādas traumas, bet tas nu ir aiz muguras. Sācies kārtīgs ieskriešanās posms, lai sagatavotos jaunajai sezonai. Sezona būs izaicinājumiem bagāta, jo puišiem ir jābeidz 12. Klase, kas noteikti ieviesīs savas korekcijas. Galvenais mērķis šosezon ir kvalificēšanās Eiropas čempionātam U-20 vecumgrupā, mērķi visnotaļ ir augsti, jo ir grūti mērķēt zemāk par šo sasniegumu, jo esam sasnieguši praktiski virsotni. Līdz ar to visu pakārtosim, lai sagatavotos Eiropas čempionātam.”

Pludmales volejbolisti un treneris vēl nav izdomājuši, kam novirzīs iegūto finansējumu, vai tā būs nometne, vai tiks iegādāts kāds inventārs, kas uzlabos treniņu procesu, bet skaidrs ir tas, ka tas tiks izmantots, lai sasniegtu jaunas sportiskās virsotnes.

Sakām paldies par augsto novērtējumu biedrībai „Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome ”Jaunatnes sporta fonds. Sveicam puišus un treneri, un vēlam veiksmīgu gatavošanās procesu jaunajai sezonai.