Aizvadītajās brīvdienās RVS U-15 meiteņu un U-17 zēnu komandas uzsāka dalību Latvijas Jaunatnes čempionāta pavasara posmā. Sabraukumi norisinājās Rīgas Volejbola skolā, Jelgavā un Cēsīs.

Sestdien, Rīgas Volejbola skolā norisinājās U-17 sacensības zēniem. Šajā sabraukumā piedalījās RVS (G. Vanags), RVS (J. Janišonis/O. Aizporietis), MVS, Jēkabpils SS. Gata Vanaga vadītā komanda ar 0:3 (20:25, 20:25, 18:25) piekāpās  LJČ rudens/ziemas posma čempioniem Minusas Volejbola skolai. Abu RVS komandu duelī pārāki ar 3:0 (25:20, 25:17, 25:20) izrādījās RVS (J. Janišonis/O. Aizporietis) audzēkņi. Sabraukuma nozlēdzošajā spēlē starp RVS (J.Janišonis/O.Aizporietis) un Jēkabpils SS pārakumu demostrēja viesu komanda uzvarot ar 3:1 (25:20, 27:25, 22:25, 25:23).

Svētdien stafeti pārņēma U-15 meitenes. Sabraukumā Rīgas Volejbola skolā piedalījās RVS (A.V.Kļaviņš), RVS (L. Verbicka), Dienvidkurzemes SS, Jūrmalas SS. Abām RVS komandām ar 3:0 izdevās pārspēt Jūrmalas SS komandu. RVS (A.V.Kļaviņš) komanda ar 3:0 (28:26, 25:18, 25:16) apspēlēja Dienvidkurzemes SS komandu, bet Lolitas Verbickas vadītā komanda ar 0:3 (19:25, 11:25, 23:25) atzina Dienvidkurzemes SS pārākumu.

Viktorija Korbuta ar savu komandu devās uz Jelgavu, lai spēkotos ar divām Jelgavas NSC komandām. Pret nomināli spēcīgāko Jelgavas novada SC 1 komandu piecos setos gūta uzvara, pret Jelgavas novada SC 2 komandu vieglākā spēlē uzvara ar 3:0.

Treneres Viktorijas Korbutas komentārs: “ Spēlējām pret abām Jelgavas SC komandām, pret pirmo komandu pirmos divus setus uzvarējām, bet trešajā meitenes atslāba un bija ļoti grūti saņemties un setu zaudējām. Arī ceturtajā setā nespējām noturēt vadību un setu zaudējām. Pirms piektā seta teicu meitenēm, ka šīs ir ļoti svarīgas spēles un ir jāsaņemas, jo pretinieces cīnīsies. Piektajā setā ļoti labu servi rādīja Elīza Janičenko izvirzot komandu vadībā 9:0 un uz pozitīvu emociju viļņa pabeidzām piekto setu 15:6 un guvām uzvaru. Pret Jelgavas otro komandu spēle bija vieglāka, varēju variēt ar sastāvu laukumā laižot rezervistes un guvām uzvaru 3:0. Paldies meitenēm par sniegumu un vecākiem par atbalstu.”