Nedēļas nogalē, 26. un 27.septembrī, Rīgas Volejbola skolā norisinājās ikgadējais turnīrs – “Sadraudzības Kauss 2020”, sestdien spēlēja zēnu komandas, bet svētdien – meiteņu.

Šoreiz ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un pasaulē, turnīrs notika bez skatītāju un bez ārzemju komandu klātbūtnes.

Zēnu konkurencē startēja 4 komandas: RVS (tr.O.Aizporietis), RVS (tr.J.Janišonis), Vecumnieku NDSS un Jelgavas NSC. Vietu sadalījums un labākie spēlētāji:

1. Vecumnieku NDSS, labākais spēlētājs – Krists Aukstars;
  2. Jelgavas NSC, labākais spēlētājs – Edvards Apsītis;
  3. RVS (tr.O.Aizporietis), labākais spēlētājs – Krišjānis Tamužs;
  4. RVS (tr.J.Janišonis), labākais spēlētājs – Edgars Krieviņš.

Meiteņu komandā startēja 6 komandas, visas – Rīgas volejbola skolas. Vietu sadalījums un labākās spēlētājas:

1. RVS (tr.V.Korbuta/N.Deveikusa), labākā spēlētāja – Alīna Šadrina;
  2. RVS (tr.N.Lūsis), labākā spēlētāja – Paula Elizabete Valkere;
  3. RVS (tr.J.Ivanovs/R.Mizāns), labākā spēlētāja – Aleksandra Neimane;
  4. RVS (tr.V.Korbuta), labākā spēlētāja – Marta Paula Kluša;
  5. RVS (tr.J.Lielmane/A.V.Kļaviņš), labākā spēlētāja – Līva Gulbe;
  6. RVS (tr.S.Cepurīte), labākā spēlētāja – Marija Ibreva.

Liels paldies komandām un viņu treneriem par dalību turnīrā, par cīņas sparu un neatlaidību katra spēlē, kā arī visiem, lai veiksmīgs sezonas turpinājums!

FOTO: https://bit.ly/3n1hGea