Aizgājušās nedēļas nogale Rīgas Volejbola skolā bija darbīga, tika aizvadīts ikgadējais Sadraudzības kauss. Turnīrā piedalījās 6 meiteņu komandas -  RVS (V.Korbuta), RVS (N.Lūsis), RVS (I.Jursone), RVS (A.V.Kļaviņš), RVS (S.Cepurīte) un ciemiņi MVS/Jūrmalas SS komanda, treneres Agija Zadovska un Katrīnas Kaupāne. Puišiem par vienu komandu mazāk – RVS (G.Vanags), RVS (J.Janišons/O.Aizporietis), RVS (M.Vensbergs), ciemiņi Jelgavas NSC (R.Liniņš), un komanda no Viļņas.

Turnīrā tika izspēlētas 35 spēles, katra spēle līdz 2 setu uzvarai. Volejbolisti aktīvi darbojās laukumā un cīnījās par katru punktu. Gan treneru, gan sportistu acīs bija redzams cīņasspars, azarts un degsme. 

Meiteņu rezultāti:

1.vieta- RVS (V.Korbuta), labākā spēlētāja Patrīcija Aizbalte

2.vieta- RVS (A.V.Kļaviņš), labākā spēlētāja Anabella Maļina

3.vieta- MVS/Jūrmalas SS ( A.Zadovska, K.Kaupāne), labākā spēlētāja Linda Račina

4.vieta- RVS (N.Lūsis), labākā spēlētāja Rūta Putene

5.vieta- RVS (I.Jursone), labākā spēlētāja Emanuela Bole

6. vieta- RVS (S.Cepurīte), labākā spēlētāja Alisa Žaleiko

“Meitenes šajā turnīrā nospēlēja teicami, gan serves, gan uzbrukums izdevās, protams ir vēl lietas pie kā jāpiestrādā, viena no tām ir aizsardzība, pie kā noteikti strādāsim nākamajos treniņos. Visas spēlētājas guva spēļu pieredzi, bija iespēja laukumā laist arī rezervistes. Meitenes bija priecīgas par izcīnīto 1.vietu. Īpaši pārsteigta bija 4.zonas spēlētāja Patrīcija Aizbalte, kad izdzirdēja savu vārdu kā labākā spēlētāja,” pēc fināla spēles komentēja trenere Viktorija Korbuta.

Zēnu rezultāti:

1.vieta- Viļņa, labākais spēlētājs Kazimieras Zabulis

2.vieta- RVS (J.Janišons/O.Aizporietis), labākais spēlētājs Ralfs Kļaviņš

3.vieta- Jelgavas NSC, labākais spēlētājs Edvards Apsītis

4.vieta- RVS (G.Vanags), labākais spēlētājs Markuss Misa

5.vieta- RVS (M.Vensbergs), labākais spēlētājs Ralfs Andrejevs

Trenera Jorena Janišona komentārs “Pirmās oficiālās spēles pēc ieilgušās pauzes, bija patīkamas sajūtas atgriezties laukumā. Pirms turnīra bija uzdevums nospēlēt pēc iespējas stabilāk, bet ne līdz galam tas izdevās. Pietrūka serves un serves uzņemšanas, nekas jauns. Esam apmierināti ar izcīnīto vietu, ne paradīto sniegumu. Paldies RVS par turnīru un kolēģim Oskaram Aizporietim par sadarbību.”

Paldies visām komandām par dalību Sadraudzības kausā, īpašs paldies visām viesu komandām par dalību turnīrā.