Ar nelielu satraukumu gaidījām septembri, jo Covid19 dēļ valstī situācijā mainās ik dienu, kas raisīja nelielas bažas par jaunās sezonas sākumu, bet ar prieku varam paziņot, ka Rīgas Volejbola skolas jaunā 2020./2021. sezona ir sākusies!

Protams, ar dažādiem ierobežojumiem un noteikumiem, kuri mums visiem ir jāievēro, lai veiksmīgi varētu noritēt mācību treniņu process, bet ticam, ka kopā sastrādājoties mums nebūs nekādu problēmu visu ievērot. Ar Rīgas Volejbola skolas kārtību kādā tiek nodrošināts mācību treniņu process skolā, lai mazinātu inficēšanās risku Covid19 laikā var iepazīties šeit: https://rigasvolejbolaskola.lv/img/rTkzDNQplEZuEhMksE14OQ~e~e/Ieksejie-kartibas-noteikumi-Covid19-laika.pdf

Šogad skolā mācību treniņu procesu uzsāks 36 klasiskā volejbola grupas, no kurām 21 meiteņu, bet 15 zēnu, kā arī 4 pludmales volejbola grupas – 2 meiteņu un 2 zēnu.

Nemainīgi būs arī skolas  izlases – 2 meiteņu un 2 zēnu, RVS “lielajai” meiteņu izlasei treneri A.Odinokovs/P.Seļivanovs, izlase startēs Baltijas Volejbola līgā, “lielajai” zēnu izlasei treneris O.Aizporieties/G.vanags, kura startēs Nacionālajā Volejbola līgā, “mazajām” izlasēm meitenēm trenere S.Cepurīte, komanda startēs Entuziastu Volejbola līgā, bet zēniem treneris J.Janišonis un arī startēs Entuziastu Volejbola līgā.

Lai visiem panākumiem bagāta šī jaunā 2020./2021.gada sezona!