1. aprīlī, Rīgas 49. vidusskolā sāksies CEV U19 Eiropas Čempionāta atlase, kurā startēs arī Latvijas U19 meiteņu izlase.

Šobrīd komanda, treneru Andreja Odinokova un Pāvela Seļivanova vadībā, aizvada jau otro treniņnometni, lai pienācīgi sagatavotos nedēļas nogalē gaidāmajiem startiem. Bez Latvijas izlases šajā atlases kārtā startēs arī Francijas, Azerbaidžānas un Slovēnijas U19 meiteņu izlases. Finālam automātiski kvalificēsies 1. vietas ieguvēja apakšgrupā un labākās 2. vietas ieguvēja starp visām apakšgrupām, bet visas 2. vietu ieguvējas dosies uz pārspēlēm, lai cīnītos par atlikušajām vietām finālā.

Rīgas Volejbola skolu Latvijas izlasē pārstāv 2 trenera Andra Vitauta Kļaviņa audzēknes - Linda Šteinberga un Irbe Andike Lazda un trenera Normunda Lūša audzēkne - Marta Levinska.

Rīt, 30.03.2016., plkst. 14:00 visi interesenti tiek aicināti uz Rīgas 49. vidusskolu, kur notiks pasākuma oficiālā preses konference.

Spēļu grafiks:

Piektdien, 01.04.2016. - 16:30 - Francija : Slovēnija; 19:00 - Latvija : Azerbaidžāna

Sestdien, 02.04.2016. - 15:30 - Slovēnija : Azerbaidžāna; 18:00 - Francija : Latvija

Svētdien, 03.04.2016. - 15:30 - Azerbaidžāna : Francija; 18:00 - Slovēnija : Latvija

Aicinām visus Rīgas Volejbola skolas audzēkņus, viņu vecākus un vienkārši volejbola draugus atbalstīt Latvijas izlasi gaidāmajās cīņās!