Svētdien, 29.01., norisinājās Entuziastu Volejbola līgas organizētais turnīrs U-13 vecumgrupas meitenēm. Dalību šajā turnīrā ņēma V.Korbutas trenētās komandas un S.Cepurītes trenētā komanda.

S.Cepurītes komandai izdevās nokļūt finālā, kur neizdevās pārspēt Limbažu novada sporta skolas vienaudzes un šoreiz augstā 2.vietā.

Turpretī Viktorijas Korbutas vadītā komanda spēlē par bronzu atzina Daugavpils BJSS sporta skolas pārākumu un šoreiz 4.vieta. V.Korbutas otrā komanda turnīru noslēdza 9.vietā.

15. janvārī EVL jauniešu kausā trenera Jorena Janišona vadītā zēnu komanda izcīnīja 1.vietu.

Gūta vērtīga spēļu pieredze un sportiskā garā pavadīta svētdiena.