Mūžībā devusies jaunatnes trenere Laura Visocka. Laura bija ilggadēja Rīgas Volejbola skolas, "Auroras" meistarkomandas, kā arī "Auroras" junioru komandas un sporta skolas trenere.

Andra Vitauta Kļaviņa atmiņas: "Laura ilgus gadus bija viena no izcilākajām jauno volejbolistu audzinātājām, kurai ļoti patika mācīt volejbolu "pamatskolas" vecuma bērniem. Pirmā iepazīšanās mums iznāca tālajā Krimā 1964.gadā, slavenajā starptautiskajā pionieru nometnē "ARTEKS", Vissavienības pionieru sporta spēlēs. Mūsu komandas bija uzvarējušas Latvijā, un Krimā pārstāvējām Rīgu, Laura ar meitenēm, es ar zēniem. Atceros, ka Lauras meitenes uzvarēja setu un spēli, būdamas, šķietami, bezcerīgā situācijā - 2:14 iedzinējos (tad spēlēja līdz 15 punktiem). Laura prata iedvesmot, mācēja samīļot kā mamma, bet, ja vajadzēja, bija stingra un prasīga. Vēlāk bijām kolēģi SK "AURORA" meistarkomandas sistēmā. No viņas auklētajām "izšķīlās "divkārtējā Eiropas junioru čempione Ilona Bačilova, Pasaules kausa dalībniece Anita Gulbe u.c. Lauras ieguldījums Latvijas volejbola attīstībā tika novērtēts ar "Nopelniem bagātās treneres" goda nosaukumu. Laura Visocka paliks mūsu piemiņā kā talantīga jaunatnes audzinātāja un gaiša personība Latvijas sportā!"

Rīgas Volejbola skolas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Lauras tuviniekiem un draugiem.

Atvadīšanās no nopelniem bagātās treneres Lauras Visockas notiks 26.08.22 plkst.13:00 no Krematorija mazās zāles, Rīgā.