Kā jau ierasts skolēnu rudens brīvlaikā Rīgas Volejbola skola sadarbība ar “O-sands” piedāvāja jauniešiem būt aktīviem un piedalīties pludmales volejbola turnīrā – “McDonald’s kauss 2019”.

Pirmdien, 21.oktobrī tika noskaidroti labākie spēlētāji gan meiteņu, gan zēnu U14 vecuma grupā, kurā no Rīgas Volejbola skolas audzēkņiem vislabākos rezultātus uzrādīja tr.M.Vensberga audzēkņi – Ralfs Andrejevs/Markuss Vensbergs, kuri triumfēja šajā vecuma grupā.

Trešdien, 23.oktobrī sacensības norisinājās  U16 vecuma grupā. Rīgas Volejbola skolu meiteņu konkurencē pārstāvēja Ella Bandere, Laura Sičevska un Amanda Zālīte. Zēnu konkurencē: Bruno Bulgačš, Ansis Dobelis un Jānis Dobelis. Labākos rezultātus izdevās sasniegt brāļiem – Ansim un Jānim, kuri svinēja uzvaru turnīrā.

Un saulainajā ceturtdienā, 24.oktobrī noslēdzām turnīru ar U18 grupas meitenēm un zēniem. Volejbola skolas audzēknes meiteņu konkurencē: Daniela Bila, Alise Eksta, Eva Milzere, Ieva Rudzīte, Gerda Šņore, Annija Bendzule, Anna Larkina, Keita Leinasara, Laura Sičevska un Amanda Zālīte. Zēnu konkurencē: Dāvis Vīksne, Mārtiņš Janums, Markuss Graudiņš, Reinis Rorbaks un Leo Saulītis. Meiteņu konkurencē mūsu audzēknes izcīnīja 1.vietu - Alise Eksta/Gerda Šņore, 2.vietu - Keita Leinasara ar pārinieci Saniju Bērziņu, 3.vietu Eva Milzere/Daniela Bila. Tikpat labi kā meitenēm, tā arī mūsu zēniem veicās šajā grupā – 1.vieta Dāvim Teterim ar pārinieku Sandi Bērziņu, 2.vieta Leo Saulītim/Marksam Graudiņam.

Kopumā turnīrā piedalījās 156 jaunieši, 42 zēnu komandas un 36 meiteņu komandas. Īpašs prieks par to, ka turnīrā piedalījās arī jauniešu komandas no Lietuvas, tādējādi paplašinot turnīra mērogus un ļaujot jauniešiem iepazīt savus vienaudžus no kaimiņvalstīm.

Vēlamies pateikt lielu paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos turnīrā un jauki, kā arī liels paldies McDonald’s,  kas atbalsta šo turnīru un iepriecina jauniešus ar balvām!