Latvijas čempionāta sievietēm uzvarētāji un medaļnieki šosezon Covid-19 ierobežojumu dēļ tiks noteikti  četru Baltijas līgas Latvijas komandu sievietēm konkurencē.

Sievietēm pēc Latvijas Volejbola federācijas (LVF) sapulces ar astoņām Latvijas čempionāta komandām, no kurām četras pārstāvēja Baltijas līgu un četras – Nacionālo līgu, visu komandu pārstāvji Covid-19 ierobežojumu dēļ piekrita šosezon labākās komandas noskaidrot Baltijas līgas klubu ietvaros.

Plānots, ka Baltijas līgas komandas – “Rīgas Volejbols skola”/”Latvijas Universitāte”, VK “Jelgava”, “Rīgas Stradiņa Universitāte”/”Ingunas Minusas Volejbola skola” un VK “miLATss” – aizvadīs vēl nenospēlētos savstarpējos mačus, lai noteiktu vietu secību pirms “play-off” cīņām.

Sacensību reglaments “play-off” turnīrā paredz vispirms aizvadīt divus pusfinālus pāri sērijā līdz divām uzvarām noskaidro finālistus, pēc tam “zelta” sērijā aizvadīt arī līdz divām uzvarām un “bronzas” – līdz diviem vienas komandas panākumiem.

Latvijas čempionātu sievietēm paredzēts aizvadīt no marta sākuma līdz 11. aprīlim, kad sieviešu izlasei jāsāk gatavošanās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram.

Pagājušajā sezonā Covid-19 dēļ Latvijas čempionātā netika spēlēts play-off turnīrs, komandu secību aizvadītajā sezonā noskaidrojot pēc to ieņemtajām vietām pamatturnīrā. RVS/LU komanda 14 aizvadītajās spēlēs izcīnija 10 uzvaras un sakrāja 37 punktus, par 2 punktiem atpaliekot no VK "Jelgava" volejbolistēm un ieņemot 2.vietu.

Spēļu kalendārs RVS/LU komandai:

• 7. marts plkst.14:00 VK miLATss pret RVS/LU, Daugavpils BJSS sporta zāle
  • 10.marts plkst. 20:00 RVS/LU pret RSU/MVS, Rīgas Volejbola skolas sporta zāle