Aizvadītā nedēļas nogale mūsu skolas audzēkņiem un treneriem bija dažādu sportisku notikumu pārpilna. Tika sadalītas medaļas Latvijas Jaunatnes čempionātā, norisinājās izšķirošas cīņas LVF Nacionālajā līgā un Entuziastu Volejbola līgā.

Ļoti interesantas cīņas norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionātā, U-14 vecuma grupā, meitenēm. Šajā vecuma grupā finālā bija iekļuvušas veselas trīs mūsu skolas komandas, līdz ar to pastāvēja iespējamība, ka visu goda pjedestālu varētu ieņemt Rīgas Volejbola skolas audzēkņi un treneri. Šoreiz līdz augstāk minētajam Rīgas Volejbola skolas triumfam pietrūka pavisam nedaudz, N. Deveikusas un V. Korbutas apvienotā komanda izcīnīja 1. vietu, N. Lūša komanda izcīnīja 2. vietu, bet līdz 3. vietai pavisam nedaudz pietrūka A. Odinokova vadītajai komandai, kurai beigās tomēr nācās samierināties ar 4. vietu un atzīt Tukuma komandas pārākumu.

Ne mazāk interesantas cīņas norisinājās U-15 vecuma grupā, zēniem. Šajā grupā trenera Aivara Liniņa komanda startēja finālā par 1. - 5. vietu, bet treneru Gata Vanaga un Oskara Aizporieša vadītās komandas cīnījās par 6. - 10. vietu. Gata Vanaga komanda šajā grupā ieņēma 7. vietu, bet Oskara Aizporieša trenētajiem puišiem nedaudz labāks sasniegums - 6. vieta. Savukārt Jēkabpilī, kur notika fināls par 1. - 5. vietu, nekādas cerības ne mājiniekiem, ne komandām no Kuldīgas, Daugavpils un Aizkraukles neatstāja A. Liniņa vadītā komanda, kas  uzvarēja visas spēles un līdz ar to triumfēja šajā grupā.

Cēsīs norisinājās pārspēles par tikšanu finālā U-16 meiteņu grupā. Šajās sacensībās Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja Andra Vitauta Kļaviņa un Svetlanas Cepurītes komandas. Interesanti, ka izšķirošā cīņa par tikšanu uz finālu notika tieši abu RVS komandu starpā. Šajā cīņā spēcīgākas izrādījās A.V. Kļaviņa trenētās meitenes, kas uzravēja ar rezultātu 3:2, līdz ar to nodrošinot vietu finālā. Fināls šajā vecuma grupā notiks 7. un 8. maijā, tajā sacentīsies komandas no Kuldīgas, Daugavpils, Limbažiem/Salacgrīvas, kā arī divas komandas no Rīgas Volejbola skolas - jau pieminētā A.V. Kļaviņa komanda un V. Korbutas komanda.

LVF Nacionālajā līgā RVS meiteņu izlase sacentās ar LU komandu, cīņas likme - bronzas medaļas. Cīņa notika līdz divām uzvarām, diemžēl gan sestdien, gan svētdien nācās atzīt LU komandas pārsvaru, abās spēlēs piekāpjoties ar sāpīgu rezultātu 3 : 2. Komandas treneris Andrejs Odinokovs pasakās visām meitenēm par ieguldīto darbu visas sezonas garumā un uzskata, ka komandai ir labs potenciāls nākotnē.

Entuziastu Volejbola līgā divas spēles aizvadīja RVS komanda trenera J. Bomiņa vadībā. Pirmajā spēlē RVS komanda apspēlēja komandu "Predatori" (3 : 1), bet otrajā cīņā diemžēl zaudējums komandai "Vudlande/Smiltene" (2 : 3). Šādi rezultāti ļaus mūsu skolas komandai spēlēt par 3. vietu Entuziastu Volejbola līgas 2. divīzijā. Spēle jau nākošajā nedēļas nogalē.

Apsveicam visus RVS audzēkņus un trenerus ar panākumiem, kā arī novēlam veiksmi tiem, kuriem izšķirošās cīņas vēl tikai priekšā!