Jau iepriekš ziņojām, ka Latvijas Kausā visas spēles ir aizvadītas un tas nozīmē tikai vienu, starts tiek dots Latvijas Volejbola federācijas "Jaunatnes čempionātam" 2017. Pirmās spēles tiks aizvadītas jau šajā nedēļas nogalē un turpināsies līdz pat maijam, kad tiks noskaidrotas Latvijas labākās komandas 7 vecuma grupās gan zēnu, gan meiteņu konkurencē.

Rīgas Volejbola skola būs pārstāvēta pilnīgi visās vecuma grupās, kopā startējot ar 39 komandām - 15 zēnu un 24 meiteņu. Kā allaž, Rīgas Volejbola skolas komandas pieskaitāmas pie favorītēm daudzās vecuma grupās, iepriekšējā sezonā tika izcīnītas 13 medaļas, ticam, ka mūsu treneriem un audzēkņiem šogad pa spēkam vēl vairāk.

RVS meiteņu komandas, kuras startēs LJČ 2017:

• U-12 vecuma grupa - A. Odinokovs, N. Deveikusa, N. Lūsis
  • U-13 vecuma grupa - S. cepurīte
  • U-14 vecuma grupa - S. Cepurīte, V. Korbuta, K. Tene, N. Lūsis, A.V. Kļaviņš,
  • U-15 vecuma grupa - V. Korbuta / N. Deveikusa, A. Odinokovs, N. Lūsis
  • U-16 vecuma grupa - N. Deveikusa, N. Lūsis, A.V. Kļaviņš
  • U-17 vecuma grupa - V. Korbuta, K. Tene / N. Deveikusa, A.V. Kļaviņš, N. Lūsis
  • U-19 vecuma grupa - S. Cepurīte, V. Korbuta, N. Deveikusa/ K. Tene, K. Jansone, A.V. Kļaviņš

RVS zēnu komandas, kuras startēs LJČ 2017:

• U-12 vecuma grupa - G. Vanags / M. Vensbergs I, G. Vanags / M. Vensbergs II, O. Aizporietis, J. Janišonis,
  • U-13 vecuma grupa - O. Aizporietis
  • U-14 vecuma grupa - G. Vanags / A. Liniņš, O. Aizporietis
  • U-15 vecuma grupa - G. Vanags
  • U-16 vecuma grupa - G. Vanags, O. Aizporietis, A. Liniņš
  • U-17 vecuma grupa - A. Liniņš, J. Bomiņš
  • U-19 vecuma grupa - O. Bogdanova, A. Liniņš/ J. Bomiņš

Šajā nedēļas nogalē pirmās spēles aizvadīs U-14 vecuma grupas meitenes un U-16 zēni. Vallē spēlēs Viktorijas Korbutas meitenes, bet Skrundā pirmās cīņas aizvadīs Andra Vitauta Kļaviņa vadītā komanda, savukārt S. Cepurītes, N. Lūša un K. Tenes komandas sacentīsies te pat - Rīgas Volejbola skolā. Rīgā savas spēles aizvadīs arī zēni - G. Vanaga un O. Aizporieša jaunie volejbolisti.

LJČ rezultātiem varēs sekot mājas lapas sadaļā "Rezultāti" un Latvijas Volejbola federācijas mājas lapā.

Vēlam veiksmi, izturību un neatlaidību visām Rīgas Volejbola skolas, kā arī pārējām Latvijas komandām!