No 10.05.-11.05., Rīgas Volejbola skolā norisinājās finālsacensības sešpadsmit stiprākajām U-12 vecumgrupas meiteņu komandām. Finālā iekļuva viena Rīgas Volejbola skolas komanda, ko vada trenere S.Cepurīte.

Grupu spēlēs ar 2:0 tika pārpspētas visas pretinieces, kas ļāva no grupas iziet, kā pirmajām un cīnīties par 1.-4.vietu. Kā atzina trenere, tad spēlēs negāja viegli. Par 1.-4.vietu laukumā komanda tikās ar Mārupes, Gulbenes un Dienvidkurzemes Sporta skolas vienaudzēm, ar 2:0 izdevās pārspēt Dienvidkurzemes Sporta skoals volejbolistes, turpretī ar Mārupes un Gulbenes sporta skolām spēle beidzās ar neizšķirtu 1:1, kas katrai komandai turnīra tabulā deva 1 punktu. Kopvērtējumā izcīnīta 2.vieta.

Sveicam meitenes un treneri ar izcīnīto panākumu, ar nepacietību gaidām jau nākamo sezonu. Kā arī vēlam veiksmīgu sagatavošanās periodu tai.