Brīvdienās, Rīgas Volejbola skolā norisinājās finālsacensības sešām stiprākajām U-15 vecumgrupas komandām. Finālā iekļuvušas bija Jelgavas novada Sporta centra 1.k (tr.J.Leitis), Jūrmalas Sporta skolas, Limbažu novada Sporta skolas, Rīgas Volejbola skolas 1.k.(tr.S.Cepurīte), Daugavpils Sporta skola, Rīgas Volejbola skolas 2.komanda (tr.I.Jursone).

Rīgas Volejbola skolas treneres S.Cepurītes komanda 1/4fināla tikās ar Limbažu NSS vienaudzēm, ar 3:1 pārākas šajā spēlē bija viesu komandas volejbolsites, tādējādi zaudējums ceturtdaļfinālā liedza, S.Cepurītes komandai cīnīties par medaļām. Emociju pilnā spēlē par 5.vietu ar 3:2 pārspējot Jūrmalas Sporta skolas volejbolistes uzvaru izcīnija S.Cepurītes trenētās meitenes. Par labāko spēlētaju tika atzīta 1.tempa uzbrucēja Samanta Liepa.

Rīgas Volejbola skolas I.Jursones trenētā komanda pēc regulārās sezonas bija nodrošinājusi vietu psufinālā, kur gaidīja pretiniekus no 1/4fināla. Ceturdaļfinālā uzvarējušās Limbažu sporta skolas volejbolistes pusfinālā nespēja pretoties Rīgas komandai piekāpjoties ar 0:3. Šāds rezultāts nozīmēja, ka par zeltu fināla cīnīsies RVS I.Jursones trenētā komanda, turpretī pretinieks būs Daugavpils Sporta skolas komanda.

Fināla spēle izvērtās spraiga, uzvarētaja noskaidrošanai bija nepieciešami pieci seti, tomēr pārākas ar 3:2 spēlē bija Daugavpils Sporta skolas volejbolistes, tādējādi RVS I.Jursones volejbolistes izcīnija vicečempionu titulu. Par labāko spēlētaju RVS tr.I.Jursones komandā tika nominēta libero Jeļizaveta Vauļina.

RVS tr. N.Lūša komanda devās uz Aizputi, lai cīnītos par 11.-14.vietu, pārspējot visas pretinieces, sezona tika noslēgta 11.vietā.

RVS tr.I.Jursones otrā komandā Jelgavā, sezonu noslēdza 18.vietā.

RVS tr. R.Semjonova komanda RSU Sporta kluba zālē, cīnījā par 19.-23.vietu, sezonu noslēdzot 20.vietā.

Sveicam U-15 vecumgrupas trenerus un volejbolistes ar sezonas noslēgumu.