Vakar tika aizvadīts Optibet Superkauss 2022. Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda kā katru gadu arī šogad tikās ar Volejbola klubu Jelgava. Līdz šim Superkausu vienreiz vedusi mājās bija Rīgas komanda un vienu reizi Jelgavas komanda, tāpēc šīs spēles iznākums noteica to kura komanda izvirzīsies vadībā.

Pirmais sets veiksmīgāks padevās jelgavniecēm, kas spēja turēt pārsvaru un nepielaist RVS/LU komandu pārāk tuvu, kas arī seta galotnē ļāva gūt uzvaru ar +3 (25:22)

Arī otrais sets noslēdzās ar identisku rezultātu par labu Jelgavas komandai, tomēr trešajā setā RVS/LU komanda atguvās rādīja  lielisku spēli uzbrukumā un spēja gūt uzvaru ar pārliecinošu rezultātu 25:14. Tādējādi saglabājot intrigu, kas iegūs Superkausu.

Ceturtajā setā jelgavnieces gribēja uzvarēt, bet rīdzinieces izlīdzināt rezultātu pa setiem.  Sets iezīmējās ar garām izspēlēm, kurās labāk veicās Jelgavas komandai. Tas bija viens no iemesliem, tam, ka RVS/LU komanda šajā setā ar tādu pašu rezultātu kā pirmajā un otrajā setā atzina jelgavnieču pārākumu šajā spēlē.

Par labāko spēlētāju RVS/LU komandā tika atzīta Kristīne Kramēna.

Sveicam VK Jelgava ar Optibet Superkausa 2022 iegūšanu.

Sveicienus sūtam RVS/LU komandas galvenajam trenerim Daniele Mario Kaprioti, otrajam trenerim Arvilam Keišam, kam šī bija pirmā oficiālā spēle vadot RVS/LU komandu.