Sestdien, 25.septembrī Jēkabpils Sporta centrā Rīgas Volejbola skolas/ Latvijas Universitātes komanda tiksies ar sieviešu Volejbola klubu “Jelgava”, lai noskaidrotu šī gada Superkausa ieguvējas. Spēles sākums plkst. 17:00. Tiešraide Best4Sport TV kanālā. Atbalsti komandu klātienē vai pie televizora ekrāniem.

Galvenā trenera Andreja Odinokova komentārs "Šogad Superkauss mums ir pirmā oficiāla spēle, gatavojoties tai aizvadījām pārbaudes spēli pret RSU/MVS komandu, treniņos turpinājām strādāt pie fiziskās kondīcijas uzlabošanas un saspēles veidošanas starp atsevišķām spēlētājām un komandas kopējā potenciāla realizēšanas. Ņemot vērā, ka komanda ir daudz jaunas spēlētājas viņām tika pievērsts vairāk uzmanības no treneru un menedžera puses, kā arī atbalsts no pieredzējušajām spēlētājām. Komanda jūtas noskaņota cīņai un ar nepacietību gaida spēli."

"RVS/LU komanda gatavošanos jaunai sezonai uzsāka 1. augustā. Visu augustu tika aizvadīts aktīvs treniņu process Rīgā, bet augusta pēdējā nedēļā meitenes devās uz treniņnometni Rēzeknē. Treniņnometnes ietvaros komanda aizvadīja pārbaudes spēli pret Audentes SG vienību no Igaunijas. Spēle treneriem deva iespēju ieraudzīt kas vēl jāpieslīpē pirms sezonas sākuma, bet spēlētājas varēja saspēlēties un atkal sajust sacensību garu. Tā kā šogad komandā ir piesaistītas jaunas spēlētājas, kas ir Rīgas Volejbola skolas treneru audzēknes, tad arī viņām šī bija lieliska iespēja iejusties un saspēlēties ar jau RVS/LU komandas ilggadējām spēlētājām" gatavošanās procesu sezonai komentēja komandas menedžeris Kristaps Čerņavskis.

Pagājušajā sezonā Superkausu piecu setu spraigā cīņā izcīnīja Rīgas Volejbola skolas/ Latvijas Universitātes komanda, kas apspēlēja sieviešu Volejbola klubu "Jelgava".

Lai uzzinātu pie kā šogad nonāks Superkauss, sestdien pieslēdzies tiešraidei Best4Sport TV kanālā vai apmeklē spēli klātienē Jēkabpils sporta centrā, plkst. 17:00. Pēc sieviešu spēles par Superkausu cīnīsies arī vīrieši, SK Jēkabpils Lūši pret RTU Robežsardzi/Jūrmalu, šīs spēlēs sākums plkst. 20:00.

Ieeja pasākumā ar ES Digitālo Covid-19 sertifikātu (sertifikāts apliecina, ka persona pēdējo 6 mēnešu laikā ir vakcinēta vai pārslimojusi Covid-19) vai jāuzrāda negatīvs PCR tests, kurš veikts ne vairāk kā 72 stundas pirms pasākuma sākuma.