Sveiciens no pludmales volejbolistiem. Pludmales volejbola treneris Atvars Vilde stāsta par treniņu procesu un jaunumiem pludmales volejbolā.

"Šis gads ir daudz citādāks kā citi - milzīgu iespaidu tas atstāja uz sezonas nobeiguma fāzi un sagatavošanās fāzi jaunajai sezonai. Tomēr esam optimistiski un ceram no dienas uz dienu, ka situācija valstī uzlabosies un varēsim atsākt pilnvērtīgus treniņus."

"Nedaudz par to kā mums gājis. Ierastā nelielā atpūta pēc sezonas mums izpalika, jau uzreiz pēc sezonas turpinājām strādāt, lai atpūstos no vasaras - nedaudz aizmirstu visu nebūtisko un virzītos uz priekšu.  Strādājām, lai uzlabotu fizisko kondīciju un savestu kārtībā savu ķermeni. Ierasti atpūtas mēnesis mums ir paredzēts novembris, taču šoreiz pārcēlām atpūtu uz Ziemassvētku laiku, jo indikācijas par situāciju valstī saistībā ar COVID-19 bija nepārprotamas. Līdz ar to svētkus pavadījām mājās ar ģimenēm un pelnīti atpūtāmies."

"Oktobri, novembri un daļu no decembra aizvadījām treniņos ārā - pilnveidojot savas fiziskās īpašības ar vieglatlētikas vingrinājumu palīdzību. Daudz strādājām pie izturības uzlabošanas."

"Pēc jaunā gada, kad ziema sevi pierādīja pilnībā, pārorientējāmies uz slēpošanu un līdz pat februāra beigām trīs reizes nedēļā treniņos slēpojām. Priecē jaunieši, kas nenobijās un pilnveidoja savas prasmes slēpošanā."

"Sniega nokušana, deva mums iespēju iekārtot āra stadionu pludmales volejbola vajadzībām un  jau mēnesi trenējamies ārā - pludmales volejbolu."

"Šobrīd turpinām gatavoties vasarai āra stadionā, ceram, ka laika apstākļi uzlabosies. Skatāmies arī silto zemju virzienā, lai aizvadītu treniņnometni - sagatavotu U20 un U22 puišus izlases startiem Eiropas čempionātā."

Notikuši pavērsieni pludmales volejbolā, izveidotas jauniešu izlases pludmales volejbolā. Kandidātu lokā arī mūsējie O-Sands/RVS puiši un meitenes, par trenera asistentu apstiprināts Atvars Vilde. "Manuprāt, šī ispēja ir liela motivācijas deva jauniešiem, kas ir pamanīti, uzrunāti. Tas dos lielu atspērienu daudziem - kas nodarbojās ar pludmales volejbolu. Man prieks, ka šāds sastāvs ir izveidots", komentēja treneris Atvars Vilde.

Jaunākajai informācijai seko līdzi Rīgas Volejbola skolas un O-Sands sociālajos tīklos.