No 17. - 19. martam divas RVS komandas piedalījās starptautiskā turnīrā, kas notika Igaunijas galvas pilsētā - Tallinā. Turnīrā mūsu skolu pārstāvēja Viktorijas Korbutas un Natālijas Deveikusas 2002. - 2003. gadā dzimušo meiteņu komanda, kā arī Natālijas Deveikusas 2000. - 2001. gadā dzimušo volejbolistu komanda.

Jaunākajā vecuma grupā startēja komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, kopā 8 komandas, pa 4 komandām katrā apakšgrupā. Šajā vecuma grupā mūsu meitenes palika nepārspētas un izcīnīja zelta medaļas.

Vecākajā grupā startēja komandas ne tikai no trim Baltijas valstīm, bet arī no Somijas. Šajā grupā mūsu skolas pārstāvēm neklājās tika labi kā jaunākajām. Lai arī tika rādīta laba spēle, rezultātā izcīnīta 4. vieta.

Šis turnīrs kalpoja kā laba sagatavošanās LJČ fināliem, kas U-17 meitenēm būs jau šajā nedēļas nogalē, bet U-15 meitenēm maijā.