Beach Pro Tour Elite-16, ir lielākās kādas līdz šim Latvijā norisinājušās pludmales volejbola sacensības, kuras kopā vieno top pasaules pludmales volejbola pārus. No 1.-5. jūnijam Majoru pludmalē būs iespēja vērot augsta līmeņa pludmales volejbolu, Latviju pārstāvēs deviņi pludmales volejbola dueti, tāpēc nāc un atbalsti.

Kvalifikācijas kārtā iekļuvuši Rīgas Volejbola skola/ O-Sands audzēkņi Dāvis Teteris/Olivers Bulgačs, kas jau šodien plkst. 15:00 aizvadīs kvalifikācijas kārtas spēli pret Austrijas duetu Robinu Zaidlu/ Filipu Voleru, kas šobrīd ir 15.vietā pasaules rangā.

Atvars Vilde par gaidāmajām sacensībām “ Ar veiksmes palīdzību esam iekļuvuši kvalifikācijas kārtā, skaidrs, ka šis pasākums mums ir jāizbauda, lielas ekspektācijas neesam sev uzlikuši, bet šis būs ievērojams atspēriena punkts, visai nākamajai un arī šai sezonai. Pasaules reitinga punktus kādus iegūstam šajā turnīrā bieži vien komandas neiegūst vairāku turnīrus pēc kārtas. Esam ļoti priecīgi un pateicīgi par iespēju piedalīties šāda līmeņa sacensībās.

Liela daļa no Rīgas Volejbola skola/ O- Sands audzēkņiem (Bruno, Reinis, Olivers, Dāvis, Sandis) ir U-20 Latvijas izlasē un tika uzrunāti no turnīra organizatoru puses piedāvājot aizvadīt paraugspēli lielajā stadionā. Paraugspēle tika aizvadīta pasaules līmeņa tiesnešu vadībā, tiesneši iepazina laukumu un varēja novērst kādas nepilnības, bet mūsu puiši guva neaizmirstamu pieredzi.

Seko līdzi un atbalsti pludmales volejbolistus no 1.-5. jūnijam, Majoru pludmalē.

Sacensības skaties tiešraidē TV6 un TV3Play: https://sports.tv3.lv/volejbols/tiesraide-pasaules-tures-posms-pludmales-volejbola-elite-16/