Aizvadītajā nedēļas nogalē, piektdien agri no rīta, 6.00 uz Gdaņsku Polijā startēja Rīgas Volejbola skolas vieni no jaunākajiem audzēkņiem U-12 puiši trenera Māra Vensberga vadībā, lai piedalītos savā pirmajā starptautiskajā turnīrā ārpus Latvijas - Logitus - Euro Styl Cup 2018. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu kurā komandu skaits sasniedza skaitli 120 turnīrā šoreiz piedalījās daudz mazāk komandu, 29 zēnu un 25 meiteņu komandas no Polijas, Latvijas , Vācija un Krievijas, turnīrs notiek jau devīto gadu pēc kārtas un vienmēr pulcina spēcīgākās komandas. Rīgas Volejbola skola startēja ar divām komandām, no kurām pirmā (Markuss Vensbergs, Ralfs Andrejevs, Lauris Jauniņš, Haralds Upmalis) uzvarot 8 spēles no 14 ierindojās 13.vietā un otra komanda (Rūdis Skuja, Artūrs Stūrītis, Arhips Šapalovs, Ludvigs Anspoks) 28. vietā.

Treneris M.Vensbergs par turnīru saka:” Jāatzīst, ka izspēles kārtībā valdīja neliels haoss un pirmās dienas treneru sapulcē izrunāto play- off sistēmu organizatori bija pašrocīgi pamainījuši, par ko brīnījās arī kolēģi no Vācijas un Krievijas. Neskatoties uz rezultātu zēni ar turnīru bija apmierināti, tika iegūta lieliska spēļu pieredze pavisam savādākos apstākļos un pret gadu vecākiem, spēcīgiem pretiniekiem.”

Vienu godalgu gan esot izdevies izcīnīt, to ieguva Māris Vensbergs treneru kausā, pārī kopā ar kolēģi no Polijas, kuri džentlmeniski esot piekāpušies vien divām daiļā dzimuma Polijas trenerēm.

Lielu paldies komanda un treneris saka Rīgas Volejbola skolas atbalsta fondam un audzēkņu vecākiem, kuri palīdzēja īstenot šo braucienu, kā arī busi.lv par foršo transportu.