6.aprīlī Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase pierādīja, ka dzīvē tik tiešām ik viss ir iespējams, komanda Nacionālajā līgā, 2. finālspēlē, spraigā piecu setu cīņā pārspēja LU un izcīnīja godpilno pirmo vietu.

Andrejs Odinokovs par to kā komandai šajā sezonā ir gājis:” Vispirms gribu pateikt lielu paldies meitenēm, viņu vecākiem un treneriem pie kuriem viņas trenējas ikdienā. Liels paldies arī Rīgas Volejbolas skolas vadībai un direktorei Guntai Aizporietei par atbalstu un kritiku, kas dažreiz bija nepieciešama un palīdzēja. Paldies arī RVS fizioterapeitam Tomam, kurš vienmēr rūpējās par meiteņu veselību un bija klāt, kad nepieciešams. Milzīgs paldies trenerim Pāvelam Seļivanovam, kurš dālijas ar savu pieredze un atbalstu, virzīja mūs pareizajā ceļā, kas aizveda pie šīs uzvaras.

Šajā sezonā Nacionālajā līgā mēs startējām ar 2000. – 2003. g.dz. meitenēm, šīs meitenes pagājušā gadā startēja EVL un labi sevi pierādīja, bet tomēr Entuziastu līgai ir cits formāts un līmenis, pēc iegūtas 3.vietas EVL, lai meitenēm būtu iespēja augt profesionālā līmenī nolēmām šajā sezonā startēt Nacionālajā līgā.

Sezonas sākums mums bija labs, uzvarējām 3 spēles un guvām “lielo” uzvaru Latvijas kausā pret Jelgavas komandu. Tālāk sakarā ar Jaunatnes čempionāta sakrišanu ar Nacionālās līgas mačiem, kā arī traumu dēļ, kuras veicināja lielā slodze, jo komandā ir meitenes, kuras ir arī U-16, U-19 valsts izlases sastāvā, sezonas vidū mēs ierindojāmies vien 5.-7. vietā.

Play Off laikā mums izdevās savākt optimālo sastāvu uz katru spēli, šeit atkal paldies RVS un LVF, par nākšanu pretī nosakot spēļu laikus. Meitenes trenējās tiešām cītīgi, daudz analizējām video un statistiku no pretinieku spēlēm, par ko bija parūpējies Pāvels.

Viss grūtākās spēles mums bija pret Babītes un LU komandām, šīs ir komandas ar “raksturu”, zinājām, ka nebūs viegli un no meitenēm prasījām maksimumu katrā spēles epizodē. Komandas darbs un  raksturs galvenais, kas palīdzēja uzvarēt šajā sezona.

Par meitenēm gribu teikt to, ka viņas ir krietni izaugušas, redzu ļoti perspektīvas un talantīgas  spēlētājas, kuras tiešām grib trenēties un uzvarēt. Par plāniem nākotnē būtu pareizi, lai RVS komanda nākamajā sezona startē Baltijas līgā. Ar komandas darbu un atbalstu no vadības mēs varam sasniegt augstākās virsotnes."