• 3.maijā Rīgas Volejbola skolas treneris Andris Vitauts Kļaviņš Rīgas pilī tika apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru un iecelts par ordeņa kavalieri. Apbalvojumu treneris saņēma par nopelniem sportā un ilggadēju ieguldījumu volejbola attīstībā Latvijā.

• 1969. gada 12. septembrī ar fabrikas “Aurora” direktora un sporta komitejas atbalstu, Andris Vitauts Kļaviņš kļuva par “Auroras” meistarkomandas dibinātāju un pirmo treneri. Latvijas PSR čempionātā trīs gadus pēc kārtas (1971., 1972., 1973.) komanda izcīnija čempiona titulu. Komandai uzrādot tik augstu meistarību, tika pieņemts lēmums LPSR čempionātos vairs nestartēt.
  • Startējot PSRS čempionātos no 1974. gada, labākais sasniegums uzrādīts 1978. gadā - izcīnīta augstā 5. vieta, tā pierādot, ka no skolnieču izlases izaugusi viena no mūsu lielās volejbola valsts spēcīgākajām komandām. Gadu vēlāk startējot PSRS Tautu VII spartakiādē, izcīnīta 5.vieta, kur finālturnīrā nākas cīnīties ar 1978. gada Pasaules čempionēm – kubietēm.
  • No 1979. – 1984. gadam strādājis kā treneris ar Igaunijas sieviešu izlasi;
  • No 1984. – 1985. gadam strādājis kā treneris ar Mali (Āfrikas) nacionālo izlasi;
  • No 1986. – 1991. gadam apstiprināts par PSRS izlases treneri Latvijā, paralēli pildīti LVF viceprezidenta pienākumi;
  • 1990. gadā piešķirts LPSR nopelniem bagātā trenera tituls.
  • No 2005. gada ir treneris Rīgas Volejbola skolā.  Treneris turpina gatavot augstas klases sportistes valsts jauniešu izlasei, aktīvi izrāda interesi par volejbola attīstību valstī. Ir labs paraugs jaunajiem treneriem.