Iepriekšējā nedēļas nogalē, no 6. – 8. decembrim,  divas Rīgas Volejbola skolas komandas Māra Vensberga un Jorena Janišona vadībā piedalījās turnīrā Vācijā, Drēzdenē. Turnīrs Striezel Cup U-16 (2005. gadā dzimušie spēlētāji un jaunāki) norisinājās jau 18to gadu un šogad tajā pirmo reizi dalību ņēma arī komandas no Latvijas – Rīgas. Šogad turnīrā piedalījās 16 komandas. Divas Rīgas Volejbola skolas komandas, divas no Austrijas, viena no Polijas un 11 no Vācijas. Būtībā turnīra komandu sastāvs katru gadu ir kā atklātais Vācijas U-16 komandu kauss, kurā piedalās visas labākās, šī vecuma grupas Vācijas komandas. Spēcīgā konkurencē mūsu komandām neklājās viegli. Jorena Janišona trenētā RVS I ar divām uzvarām turnīrā izcīnīja 11.vietu, bet Māra Vensberga RVS II komanda ierindojās 15.vietā.

Trenera M. Vensberga komentārs : “Uzaicinājumu uz turnīru saņēmu septembrī un apskatoties tā brīža pievilcīgās lidojumu cenas,  piedāvāju savam kolēģim ar komandu doties pieredzē uz Vāciju. Ieradāmies dienu iepriekš, kurā varējām nedaudz atpūsties.  Diemžēl neizdevās sarunāt zāli treniņam piektdienas rītā, lai izkustētos. Izrādās arī Vācijā sporta zāles ir pamatīgi noslogotas un atrast  brīvu stundu ir problemātiski. Turnīra formāts paredzēja komandu sadalījumu 4 grupās, pa 4 komandām katrā, spēles tika aizvadītas līdz divu setu uzvarai. Interesants fakts ,lai iekļautos laikā un grafikā, spēles līdz pat ceturtdaļfināliem sākās ar rezultātu 5:5. Pirmo spēli RVS II komanda iesāka pasīvi un piedzīvoja zaudējumu. Savukārt RVS I komanda (J. Janišonis) spēja pamosties pirmās spēles otrajā setā un izrādīja cienīgu pretestību Berlīnes U-15 izlasei, piekāpjoties tikai sīvā seta galotnē ar rezultātu 26:28. Kā vēlāk izrādījās, grupu izloze mūsu komandas nebija saudzējusi. Spēcīgāko četriniekā iekļuva abas labākās komandas tieši no grupām, kur spēlēja RVS. Grupu turnīrā nevienai RVS komandai uzvaru izcīnīt neizdevās, kas liedza turpināt cīņu labāko 8 komandu pulkā. Turpinājumā zaudējums J. Janišona komandai, bet vēlāk izdevās izcīnīt divas uzvaras pēc kārtas, pēdējā spēlē revanšējoties komandai Baden par zaudējumu grupā. M. Vensberga komanda pēdējā spēlē par 15. vietu, izcīnīja goda uzvaru pret Dachau. Turnīra finālā tikās Polijas komanda no Varšavas, kura neatstāja nekādas cerības Vācijas komandai no Grafing.  Spēlē par trešo vietu Vācijas komandu duelī labāk veicās komandai Muldorf, kas apspēlēja SCC Berlin. Milzīgu paldies sakām audzēkņu vecākiem par finansiālo nodrošinājumu un uzticību, bez tā nebūtu iespējams piedalīties šajā turnīrā. Īpašs paldies Edgara Krieviņa vecākiem par atbalstu klātienē, Drēzdenē."