RVS/LU, šodien, otrajā ¼ fināla spēlē ar 3:0 (23/25, 14/25, 19/25) atzina TU/Bigbank pārākumu. Tādējādi TU/Bigbank izlīdzināja rezultātu sērijā līdz 2 uzvarām. Rītā gaidāma izšķirošā spēle plkst. 13:00, kurā tiks noskaidrots, kura no komandām iekļūs Baltijas līgas fināla četriniekā.

Pirmo setu RVS/LU iesāka ar 4:1 vadību, pie šāda rezultāta pretinieku komandas trenere pieprasīja pārtraukuma, kas nāca par labu mājiniecēm. Turpmākajās izspēlēs agresīvāk uzbrukumā nospēlēja TU/Bigbank spēlētājas un jau vadība viņu rokās 10:6. RVS/LU visu setu spēlēja iedzinējos, bet seta galotnē izdevās rezultātu sadeldēt līdz -1 (19:20). Seta noslēgumā Kramēnai vairāki veiksmīgi uzbrukumu un laba serve Rekneres izpildījumā, bet sets zaudēts 23:25.

Otrais sets iesākās pa galam neveiksmīgi, mājinieces izvirzījās vadībā 9:2. Arī turpmākajās izspēlēs neizdevās apturēt pretinieču uzbrukumu. Spēlē no rezervistu soliņa labi iesaistījās Katrīna Ķetlere, pārliecinoši darbojoties uzbrukumā. Seta sākumā gūto lielo pretinieču pārsvaru neizdevās sadeldēt un sets noslēdzies 14:25.

Trešais sets iesākās līdzīgi abām komandām, veiksmīgas epizodes RVS/LU spēlētāju izpildījumā un rezultāts jau tikai -1 7:8. Trešajā setā bija vērojamas daudz garas, pašaizliedzīgas izspēles, seta vidū RVS/LU spēlētājas atguvās izlīdzinot rezultātu 17:17, lieliski blokā darbojās Lāsma Ozola. Jaudīgu uzbrukumu rādīja Kramēna, tomēr seta galotnē veiksmīgāk darbojās mājinieces un sets zaudēts 19:25.

Turēsim īkšķus par RVS/LU meitenēm rītdienas spēlē, aicinām atbalstīt meitenes gan pie ekrāniem, gan klātienē Tartu.