Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Sestdien, O-sands pludmales volejbola laukumos norisinājās 2. posms Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā telpās. Jau zinojām, ka Rīgas Volejbola skolas un O-Sands komandu šajā posmā pārstāvēja 18 pludmales volejbolisti. 
Uz goda pjedestāla kāpa Aleksejeva/Rumaka, kas izcīnīja 2.vietu U-16 vecumgrupā. U-14 vecumgrupā nedaudz pietrūka Rinkevičam/Šarikovam, kas spēlē par 3.vietu noslēdzošajā trešajā setā ar 13:15 atzina pretinieku pārākumu un šoreiz 4.vieta, jāpiezīmē, ka Rinkevičs/Šarikovs ir vieni no jaunakājiem savā grupā un jau spēj rādīt tik augstu sniegumu.

U-16 meiteņu rezultāti:

Muzičenko/Romaņenkova 9.-16.vieta
Supranoviča/Nesterova 9.-16.vieta
Vorobiova/ Viktorova 9.-16.vieta
Raudziņa/Gertmane 5.-8.vieta
Postnova/Cepurīte 5.-8.vieta

U-18 zēni rezultāti:

Mekšs/Druska 5.-8.vieta
Blekte T./Liepiņš 9.-16.vieta
Leja/ Ameļkovičs A. 5.-8.vieta

Trenere Aiva Balcere: "Meiteņu konkurencē bija daudz komandu, ieradušās bija arī Igaunijas pārstāves, kas parādīja vērā ņemamu sniegumu, bet mūsu spēlētājas bija pārākas pusfinālā viņas uzvarot. Fināls izvērtās ļoti sīvs, spēle noritēja punkts punktā.
U14 puiši arī aizvadīja labu turnīru. 3 no 4 pāriem ierindojoties 1.-4.v. Arī paši jaunākie dalībnieki Ņikita un Raitis parādīja raksturu pret vecākiem spēlētājiem un piekāpās tikai ar 2 punktiem spēlē par 3.v izcīnīja 4.v."

2.posmu 28.01. O-Sands pludmales volejbola laukumos aizvadīs U14 meiteņu, U-16 zēnu un U-18 meiteņu komandas.