Vasaras izskaņā, no 18.08.-25.08., trenere Viktorija Korbuta ar savu U-17 (2003./04.g.dz.) meiteņu komandu devās uz saulaino Bulgārijas pilsētu Primorsko, kur piedalījās starptautiskā volejbola turnīrā "Black sea'19".

RVS komanda turnīrā startēja pie divus gadus vecakām meitenēm - U19 vecuma grupā, kur kopā startēja 7 komandas - divas U19 un piecas U17.

Treneres Viktorijas meitenes turnīru iesāka ar spēli pret Ungārijas komandu, kuru zaudēja ar rezultātu 1:2, bet nākamajā spēlē svinēja uzvaru par Slovākijas komandu ar rezultātu 2:1. Spēlē par 3.vietu RVS komandai pretī stājās spēcīgas pretienieces - Gruzijas U-17 meiteņu izlase, spēlē nācās atzīt Ungārijas komandas pārākumu ar rezultātu 1:2.

Gan meitenes, gan trenere turnīru atceras tikai ar pozitīvām emocijām, tajā ne tikai gūta svarīga starptautisko spēļu pieredze, bet arī brīvais laiks tika pavadīts kārtīgi atpūšoties un izbaudot skaistos dabas skatus.

Komandas sastāvs: Laura Grigorjeva, Gunta Sarvuta, Evelīna Dzene, Katrīna Krūka, Džeina Arenda, Annika Krastiņa un Gerda Bembere.