25.02.-26.02., Rīgas Volejbola skolā norisinājās Reģionālās finālsacensības U-13 vecumgrupas meitenēm. 12 komandu konkurencē, kā uzvarētājas mājās brauca Daugavpils BJSS 1, komanda.

Rīgas Volejbola skolu reģionālajā finālā pārstāvēja 3 komandas – 2 treneres V. Korbutas komandas un 1 S. Cepurītes komanda.

4.vietā ierindojās RVS (S. Cepurītes) komanda, 6. vietā RVS (V. Korbutas) komanda, 9.vietā RVS (V. Korbuta) komanda.

Treneres V.Korbutas komentārs: “Meitenes ar katru spēli progresēja, bija redzama degsme uz laukuma un cīņa par katru punktu. Protams ir lietas pie kā vēl jāpiestrādā līdz lielajam finālam, bet turpināsim strādāt. Kopumā bija prieks skatīties, ka meitenēm bija azarts un velme spēlēt.”

Sacensību nolikums paredz, ka 6 labākās komandas no reģionālā fināla iekļūst Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensībās.

Reģionālo finālsacensību rezultāti:

1.vieta Daugavpils BJSS 1

2.vieta Limbažu novada SS

3.vieta Gulbenes novada BJSS 1

4.vieta RVS (S.Cepurīte)

5.vieta Mārupes Sporta centrs

6.vieta RVS 5 (V.Korbuta)

7.vieta Gulbenes BJSS 2

8.vieta Daugavpils BJSS 2

9.vieta RVS 6 (V.Korbuta)

10.vieta Jelgavas novada Sporta centrs 1

11.vieta Madonas BJSS