Šajā nedēļas nogalē sezonu noslēdza U-14 vecumgrupas meitenes un U-13 vecumgrupas zēni. Meitenēm finālsacenības norisinājās Rīgā, bet zēni devās uz Liepāju.

U-14 vecumgrupas finālā spēlē par zeltu tikās abas Rīgas Volejbola skolas komandas – treneres I.Jursones un treneres S.Cepurītes. Pirmais sets izvērtās spraigs, tomēr seta galotnē veiksmīgāk nospēlēja I.Jursones volejbolistes setu uzvarot vien ar 2 punktu pārsvaru 25:23. Otrajā setā pārliecinošāk nospēlēja I.Jursones volejbolistes setu uzvarot 25:17. Tādējādi zelta medaļas Rīgas Volejbola skolas I.Jursones komandai, bet sudrabs S.Cepurītes volejbolistēm.

Čempionu komandā par labāko spēlētāju tika atzīta Ksenija Lenija Gertmane.

Vicečempionu komandā labās spēlētājas tituls Trīnei Cepurītei.

Apsveicam abas komandas ar izcīnīto panākumu, lepojamies!

Kamēr meitenes Rīgā, U-13 zēni Liepājā cīnījās par Latvijas Jaunatnes čempionāta medaļām.

Kopvērtējumā:

RVS 6.komanda (tr. M.Vensbergs) – 3.vieta

RVS 1.komanda (tr. G.Vanags) – 7.vieta

RVS 7.komanda (tr.J.Ivanovs) - 11.vieta

RVS 4.komanda (tr.J.Janišonis) – 18.vieta

RVS 2.komanda (tr.G.Vanags) -19. - 20. vieta

RVS 5.komanda (tr.J.Janišonis) – 21.- 22.vieta

RVS 3.komanda (tr.J.Janišonis) – 23. - 28.vieta

RVS 8.komanda (tr.J.Ivanovs) – 23.- 28.vieta

Sezona straujiem soļiem tuvojās noslēgumam Latvijas Jaunatnes čempionātā palikušas divas finālsacenības U-15 zēniem un U-13 meitenēm, kas jau nākamajā nedēļas nogalē norisināsies Jēkabpilī (zēniem) un Gulbenē (meitenēm).